Osoby w parku trampolin.

Park trampolin – nowa atrakcja sportowa dla dzieci w Warszawie

Artykuł partnera.

Dobra zabawa w aktywnym stylu? Wybierz park trampolin! To jedna z najgorętszych atrakcji sportowych dla dzieci dostępna także w Warszawie.

Aktywne spędzanie wolnego czasu nie musi ograniczać się tylko do popularnych sportów jak spacery czy rower. Dzisiaj coraz większym zainteresowaniem cieszą się te, które nie tylko zapewniają potrzebną dawkę ruchu, ale również wpisują się w gusta najmłodszego pokolenia. Warszawa również może zaoferować pod tym względem świetne atrakcje dla dzieci. Co wybrać? Warto odwiedzić park trampolin, gdzie czekają także specjalne zajęcia dla najmłodszych.

Park trampolin – dobra zabawa dla każdego malucha

Na trampolinie można poskakać nie tylko w ogrodzie. Teraz coraz większym zainteresowaniem cieszą się parki trampolin, w których na odwiedzających czeka mnóstwo profesjonalnego sprzętu gotowego na dobrą zabawę.

W parkach trampolin można korzystać ze specjalnych trampolin o płaskiej konstrukcji, które pokrywają dużą powierzchnię, więc zapewniają mnóstwo przestrzeni do aktywnej rozrywki. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ dla gości dostępna jest także pełna paleta innych atrakcji, między innymi są to tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, baseny z gąbkami, slack line do trenowania równowagi, trampoliny do wall run czy popularny twister, który znany jest z programów telewizyjnych.

Takie atrakcje dla dzieci gwarantują mnóstwo zabawy na wiele godzin – niezależnie od aury, ponieważ parki trampolin otwarte są praktycznie przez cały rok, dlatego można korzystać z nich także wtedy, gdy pogoda na dworze nie sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Parki trampolin w Warszawie

W Warszawie na najmłodszych także czekają niesamowite atrakcje w skocznym stylu, dlatego każdy, kto chce zapewnić swojej pociesze maksymalną dawkę rozrywki, może także tutaj odwiedzić parki trampolin.

Takie atrakcje dla dzieci w Warszawie cieszą się dzisiaj sporym zainteresowaniem, dlatego można skorzystać z nich w różnych punktach. Warto postawić na park trampolin posiadający niezbędne zaplecze na najwyższym poziomie i zatrudniający wykwalifikowaną kadrę.

Działające w stolicy parki trampolin zapraszają dzieci w wieku już od 4. roku życia – maluch musi znajdować się wtedy pod opieką osoby dorosłej. Dzieci od 7. roku życia mogą korzystać z parku samodzielnie.

Cena za godzinę skakania w parku trampolin w Warszawie zaczyna się od 20 zł.

Zajęcia sportowe dla dzieci w parku trampolin

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje dla dzieci, jakie czekają w parkach trampolin. Na szczególną uwagę zasługują organizowane w nich zajęcia sportowe dla dzieci. Wtedy uczestnicy mogą poznawać tajniki akrobacji wraz z najlepszymi instruktorami, z którymi można bezpiecznie bawić się w aktywnym i dodatkowo modnym stylu.

Wśród dostępnych zajęć sportowych w parkach trampolin znajdują się:

• akrobatyka sportowa
  • parkour
  • tricking

To zajęcia, które uczą najbardziej efektywnego wykonywania różnych akrobacji i poruszania się w środowisku pełnym przeszkód. Pozwalają na zdobycie niesamowitych umiejętności, między innymi w wykonywaniu skoków, salt czy śrub. Wspomagają zwinność, gibkość, pomagają w poprawie ogólnej kondycji fizycznej. Co najważniejsze, są także bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży, co powoduje, że uczestnictwo w takich zajęciach będzie wtedy doskonałym sposobem na zapewnienie swojej pociesze właściwej dawki ruchu.

Airo Active Park – park trampolin w Warszawie zaprasza

Warszawa jest jednym z miast, w którym można skorzystać z parków trampolin.

Park trampolin Airo Active Park organizuje również zajęcia dla dzieci i dla dorosłych, w trakcie których można skorzystać z pomocy najlepszych instruktorów z dużym doświadczeniem.

Więcej informacji dotyczących dostępnych atrakcji dla dzieci w parku trampolin Airo Active Park można znaleźć na jego stronie internetowej.

Gdy zatem ważna jest dobra zabawa, nie trzeba ograniczać się tylko i wyłącznie do znanych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Atrakcje dla dzieci jak trampoliny w profesjonalnym parku trampolin, gdzie można także skorzystać ze specjalnych zajęć, to gwarancja dobrej zabawy.