Nauka języka angielskiego w szkole językowej.

Szkoła językowa British Centre zaprasza do efektywnej nauki na kursie B2

Artykuł sponsorowany.

Szkoła językowa British Centre to najwyższe standardy i skuteczne rozwijanie wszystkich aspektów językowych, a więc czytania, pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu. Nie mniej ważna jest wymowa, gramatyka i rozbudowane słownictwo. Dyskusje prowadzone na aktualne tematy są ciekawe, inspirujące i wzmacniające proces nauczania. Nie czekaj! Zacznij już dziś kurs b2 angielski!

Szkoła językowa British Centre oferuje komunikatywne podejście do nauki

Wybór szkoły językowej to ważna decyzja. Spędzamy w niej wolny, popołudniowy czas. Przyjemna atmosfera i wykwalifikowana kadra sprawią, że zdolności językowe będą coraz lepsze. Szkoła językowa British Centre kładzie nacisk na ciekawe, kreatywne konwersacje prowadzone w małych i kameralnych grupach. Realizuje zajęcia w oparciu o komunikatywne podejście. Już od pierwszych zajęć zachęca kursantów do czynnego używania języka i kształcenia umiejętności konwersacji w języku obcym.

Kurs b2 – popularny angielski

Stanowiska pracy, które zajmujemy, coraz częściej wymagają nie tylko znajomości językowych, ale także egzaminów potwierdzonych certyfikatem. Szkoła językowa British Centre oferuje kurs b2 angielski dla średniozaawansowanych. B2 jest najpopularniejszym egzaminem językowym przeprowadzanym w naszym kraju. Jest potwierdzeniem umiejętności językowych potrzebnych do praktycznego używania języka w biurze lub na stanowisku menedżerskim. Jeśli więc masz na co dzień częste kontakty z klientami zagranicznymi to kurs b2 angielski jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Uznają go pracodawcy na całym świecie i niemal wszystkie edukacyjne instytucje.

Egzamin B2 –  4 kroki do certyfikatu

Zdanie egzaminu B2 zapewnia łatwość w prowadzeniu korespondencji biurowej, odbywaniu spotkań online lub telefonicznych. Aby tak było trzeba ukończyć kurs b2 angielski, podejść do egzaminu i uzyskać wynik pozytywny. Jak wygląda test i z jakich części się składa? Po pierwsze sprawdzana jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Sens ogólny i szczegółowy muszą być zrozumiane. Zadaniem ucznia jest uzupełnienie luk w tekście, wybranie poprawnej odpowiedzi, czy uzupełnianie luk w zdaniach. Po drugie analizie poddana zostaje umiejętność pisania. Kurs b2 powinien przygotować zdającego do napisania na przykład recenzji lub artykułu prasowego. Jako trzecia sprawdzana jest umiejętność rozumienia języka mówionego. Zdający musi zrozumieć ogólny sens słuchanego materiału i wyłowić z niego potrzebne szczegóły. Na koniec egzaminatorzy przechodzą do konwersacji ze zdającym.