Uprawa pola.
Biznes

Innowacyjny sklep rolniczy? Przyglądamy się platformie FutureFarm24.pl!

Artykuł sponsorowany.

Rozwój branży rolniczej to sprawa bezdyskusyjna, w dobie globalizacji i postępu technologicznego nie dziwią nowinki, jak innowacyjne platformy dla rolników. Internetowy sklep rolniczy FutureFarm24.pl to ciekawe miejsce, postanowiliśmy wziąć je pod lupę i przyjrzeć się, czy rzeczywistość pokrywa się z opiniami – zapraszamy do lektury!

Sklep rolniczy w świeżym wydaniu – dlaczego jest potrzebny?

O FutureFarm24.pl jest w Polsce dość głośno, głównie w sektorze rolniczym i branży ogólnobudowlanej. Platforma ta początkowo ciekawiła, dzisiaj stała się jednak dla wielu internetowym centrum zaopatrzeniowym, gdzie znajdą tysiące części rolniczych, maszyn i pojazdów, a także artykułów pomocniczych. Zebranie ponad 10 000 produktów w jednym miejscu, w dodatku z intuicyjną nawigacją, bogatym opisem i wsparciem klienta w czasie rzeczywistym, wydawało się zadaniem niemal niewykonalnym.

Mamy zatem w naszym kraju do dyspozycji internetowy sklep rolniczy, działający na zasadzie wszechstronnej hurtowni dla sektora rolniczego, budowlane, leśnego, ogrodniczego i innych. Możliwość zamawiania specjalistycznych części rolniczych oraz maszyn z dostawą na terenie całego kraju odciążyła rolników – dotychczas wielu z nich korzystało z lokalnych hurtowni lub punktów serwisowych. Ich wadą była mała dostępność sprzętu od ręki, a nierzadko także daleki dojazd i drogie części do maszyn rolniczych. Sklep internetowy oferuje w jednym miejscu dziesiątki różnych wyrobów, zarówno oryginalnych, jak i zamienników. To rolnik wybiera za co płaci, porównuje oferty różnych marek, nie jest skazany na kompromis wynikający z kiepskiego asortymentu.

Sklep rolniczy online – powstał w oparciu o potrzeby rolników…

Dzisiejsza formuła sklepu rolniczego FutureFarm24.pl wynika z poznania szczegółowych potrzeb sektora rolniczego w Polsce. Internetowy sklep rolniczy miał zbierać wiele produktów w jednym miejscu, z krótkim terminem dostawy, czytelną nawigacją oraz wsparciem produktowym, np. poprzez telefoniczną rozmowę z konsultantem, który faktycznie zna się na rzeczy. Sklep z częściami zamiennymi to nie tylko sucha oferta, ale także długotrwała relacja handlowa z rolnikami w całej Polsce – widać, że tego typu sklep rolniczy online był po prostu w Polsce potrzebny.

Sklep rolniczy – co kupimy online?

Główną zaletą FutureFarm24.pl jest wszechstronna, rozbudowana i stale aktualizowana oferta. Kupimy nie tylko części rolnicze, ale także maszyny oraz pojazdy dziesiątek światowych producentów, artykuły zamienne, eksploatacyjne i uzupełniające. Oferta została tak dopasowana, by spełniła oczekiwania zarówno profesjonalnych punktów serwisowych, jak również umożliwiała samodzielne reperowanie maszyn rolniczych.

Wartym uwagi jest tzw. outlet, w którym w doskonałych cenach trafimy pojedyncze sztuki z poszczególnych grup produktowych, jakie oferuje internetowy sklep rolniczy.