Kilka zabawek ułożonych obok siebie
Biznes

Czy zabawki Bruder są popularne w innych krajach?

Artykuł sponsorowany.

Bruder to niemiecka marka znanej z najwyższej jakości zabawek o walorach edukacyjnych. Tym co je wyróżnia jest niezwykle precyzyjne odwzorowanie pojazdów, z którymi można zetknąć się na co dzień.
Zabawki Bruder to m.in. miniaturowe wersje maszyn rolniczych, budowlanych, użytkowych i wielu innych. Oprócz tego w asortymencie znajdują się figurki przedstawiające ludzi i zwierzęta oraz mniej lub bardziej zaawansowane zestawy. W jakich krajach dostępne są zabawki niemieckiej marki?

Bruder – zabawki o międzynarodowym charakterze

Główna siedziba firmy wciąż znajduje się w Niemczech, a dokładnie w miejscowości Fürth. Niemniej jednak marka Bruder jest doskonale znana na całym świecie, a jej międzynarodowe oddziały funkcjonują na prawie wszystkich kontynentach. Obecnie miniaturowe modele samochodów i maszyn są dostępne w ponad 70 krajach. Można kupić je we wszystkich renomowanych galeriach handlowych oraz dobrych sklepach z zabawkami.

W Stanach Zjednoczonych powstało drugie najważniejsze biuro, zaś w wielu państwach europejskich, azjatyckich i afrykańskich znajdują się międzynarodowe oddziały. Oprócz tego, zabawki Bruder można kupić w Argentynie, Hongkongu, Indiach, Islandii, Jordanii, Libanie, Luksemburgu, Malezji, Malcie, Nowej Zelandii, Holandii, Peru, Serbii, Singapurze, Tajwanie, Czechach, na Cyprze i w wielu innych państwach.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Bruder?

Ze względu na to, że firma ma swoje oddziały w wielu krajach, zabawki są łatwo dostępne. Co więcej cieszą się uznaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Wiele osób kupuje je w celach kolekcjonerskich. Wysoka jakość wykonania i bardzo precyzyjne odwzorowanie każdego detalu sprawiają, że każda kolejna maszyna czy pojazd jest niezwykle cennym elementem kolekcji. Na uwagę zasługuje także wytrzymałość oraz trwałość miniaturowych modeli. Wszystko to sprawia, że Bruder jest obecnie jednym z wiodących producentów zabawek w Europie.