Koronkowe koszulki
Biznes

Hurtownia koronek i haftów – pozwól się zainspirować!

Produkcja odzieży, bielizny czy elementów wystroju wnętrz wymaga nie tylko techniki i zaplecza technicznego, ale przede wszystkim pomysłu! Moda stale ewoluuje, a z nią gusta kobiet, dlatego tak ważne jest czerpanie inspiracji u źródła. A źródłem tym dla wielu producentów oraz artystów jest hurtownia koronek i haftów. Bogactwo tkanin, wzorów i aplikacji jest jak zastrzyk świeżej energii. Dzisiaj postanowiliśmy przybliżyć wam, dlaczego warto odwiedzić taką hurtownie haftów, gipiur i koronek!

Hurtownia koronek to miejsce, gdzie rodzą się pomysły!

Chodzi przede wszystkim o inspiracje. Stulecia temu weneccy rzemieślnicy przechadzali się po straganach z tkaninami, szukając idealnych materiałów do swoich dzieł. Tradycja odwiedzania hurtowni, magazynów i stoisk przetrwała próbę czasu. Jeszcze do niedawna zaopatrzenie zakładów krawieckich i salonów sukien ślubnych odbywało się właśnie w ten sposób – przechadzając się alejkami magazynowymi w poszukiwaniu idealnego materiału. Dzisiaj hurtownia koronek i haftów to najczęściej katalog online, gdzie wygodnie, z pozycji swojego fotela, możemy przeglądać setki wzorów i fasonów.

Pomysł na kreację często inspirowany jest elementem ozdobnym. Wielu kreatorów mody właśnie w ten sposób tworzy swoje najlepsze dzieła – łącząc atrakcyjne i ciekawe dla nich tkaniny. Koronki i hafty nie wychodzą z mody i bardzo często adaptowane są do aktualnych trendów. Hurtownia haftów i gipiur jest zatem idealnym miejscem, by poszukać inspiracji. Jako ciekawostkę warto przywołać fakt, że jedną z największych europejskich hurtowni koronek i haftów stanowi nasza rodzima firma PROSTYL.

Foto: Hurtownia koronek Prostyl.com.pl

Hurtownia koronek i producent w jednym – elastyczność to wielka zaleta!

Mimo setek, a nawet tysięcy produktów, czasami ten wymarzony element trudno dostać, nawet w hurtowni koronek i haftów. Co wtedy? Czy ten projekt musi pozostać na półce? Otóż nie! Największe hurtownie koronek, tak jak wspomniany PROSTYL, oferują dobranie rozwiązania pod dany projekt. Bliski kontakt na linii dostawca-odbiorca, pozwala na ściągnięcie nawet najbardziej wyszukanych koronek, haftów i gipiur.

Dostęp do nowoczesnych maszyn hafciarskich oraz specjalistów z branży, pozwala znacząco zwiększyć zakres oferty hurtowni. Hafty i gipiury wciąż są popularnym materiałem zdobniczym przy produkcji elementów wystroju. To zatem gratka dla producentów obrusów, bieżników, zasłon i firanek. Rynek ten bywa bardzo konkurencyjny, dlatego oryginalna tkanina haftowana może dawać przewagę i zaskarbić sobie sympatię klientów.

Jesteś wytwórcą? Hurtownia koronek i haftów to miejsce dla Ciebie!

Zarówno producenci odzieży, bielizny jak i sukien ślubnych, w dużym stopniu korzystają z estetyki, jaką oferują koronki, hafty i gipiury. W hurtowni można nabyć te produkty z metra, gipiura w takim wariancie jest wielokrotnie tańsza, niż w sprzedaży detalicznej, np. w pasmanteriach. Dla stałych klientów czekają atrakcyjne rabaty oraz warunki płatności. To kolejna spora zaleta, ułatwiająca sprzedaż dla mniejszych punktów. Sklep z koronkami i haftami ma wówczas lepsze warunki handlowe.