Akcesoria biurowe
Biznes

Artykuły biurowe do przedszkola – niezbędne akcesoria na co dzień

Artykuły biurowe to nie tylko narzędzia przeznaczone do pracy w firmie lub korporacji. Zszywacze, linijki i spinacze swoje zastosowanie znajdą na szkolnej ławce lub domowym zaciszu. Niektóre akcesoria biurowe wykorzystane mogą zostać do prowadzenia zajęć dla przedszkolaków i to właśnie o nich będzie dzisiejszy artykuł.

Kleje

Tworzenie kolaży i wyklejanek to wspaniała zabawa! Wysokiej jakości kleje nie brudzą i w łatwy sposób dają się usunąć z rozmaitych powierzchni. Świetnie sprawdzą się podczas łączenia materiałów takich jak papier, bibuła, a nawet tektura. Z racji wykorzystania nietoksycznych materiałów do ich produkcji, bez obaw mogą być używane nawet na zajęciach dla najmłodszych. Klej w sztyfcie posiada nakrętkę skutecznie chroniącą go przed wyschnięciem, co sprawia, że wystarcza na jeszcze dłużej.

Nożyczki

Jeśli mowa o wyklejankach, to do ich wykonania potrzebne są również nożyczki. Wycinanie elementów z gazet i tworzenie z nich obrazków to doskonały sposób na rozbudzenie kreatywności dziecka. Zaprojektowane z  myślą o najmłodszych i wykonane ze stali nierdzewnej to obowiązkowy przedmiot w piórniku każdego przedszkolaka. Odwrócone ostrze w modelach dla dzieci sprawia, że są one całkowicie bezpieczne w użyciu, a miękkie ostrze dobrze dopasowuje się do niewielkich dłoni.

Spinacze

Przeznaczone do łączenia dokumentów spinacze biurowe mogą zostać wykorzystane w wielu grach i zabawach. Z kolorowych spinaczy na zajęciach plastycznych może zostać przygotowany na przykład wielobarwny łańcuch. Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że spinacze to bezpieczne akcesoria biurowe, które mogą być wykorzystywane w pracy z dziećmi. Potrójne lub krzyżowe spinacze mogą posłużyć jako elementy prac artystycznych.

Te i inne akcesoria biurowe znajdziesz na https://offic.pl/936-akcesoria-biurowe

Dziurkacz

Dziurkacz nie musi służyć tylko przygotowywaniu dokumentów do archiwizacji. Poproś swoich podopiecznych o przyniesienie do przedszkola kolorowych gazet i stwórzcie razem konfetti!. Do zabawy mogą zostać wykorzystane także inne artykuły biurowe takie jak kolorowy papier lub brystol. Przedziurkuj materiał wielokrotnie, a potem wyjmij ze specjalnego pojemnika okrągłe kawałki papieru. Otrzymane konfetti może być wykorzystane podczas na przykład podczas przedstawienia.

Pinezki

Z racji ostro zakończonej ostrym szpikulcem końcówki w przedszkolu mogą być one używane wyłącznie przez wychowawcę. Pinezki  z kolorową główką świetnie nadadzą się do przymocowania rysunków do tablicy korkowej. W ten sposób na korytarzu lub w klasie powstać może przedszkolna galeria. Szczególnie dobrze przy takiej okazji prezentować się będą pinezki z główką w kształcie serca lub gwiazdek.

Zachęcamy wszystkich nauczycieli wychowania przedszkolnego do samodzielnych poszukiwań nowych zastosowań dla akcesoriów biurowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.