Korzystanie z wózka widłowego w pracy
Technologia

Wózki widłowe Hangcha – dlaczego warto z nich skorzystać?

Artykuł sponsorowany.

Hangcha to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją produkcji wózków widłowych. Szeroki asortyment firmy obejmuje zarówno modele elektryczne, jak i spalinowe, charakteryzujące się różnym udźwigiem. Ponadto Hangcha specjalizuje się w produkcji wózków paletowych, magazynowych oraz ciągników przemysłowych. Globalny zasięg działania, wysoka jakość wykonania i niezawodność sprawiają, że pojazdy z charakterystycznym białym logiem niezmiennie od lat cieszą się dużą popularnością. Co jeszcze je wyróżnia?

Szeroki asortyment – czyli jedna marka wszystkich pojazdów

Jednym z kluczowych elementów decydujących o sukcesie marki Hangcha jest niezwykle szeroki asortyment. W praktyce oznacza to możliwość wyboru pojazdu dopasowanego do konkretnego sposobu użytkowania. Elektryczne wózki widłowe charakteryzują się maksymalnym udźwigiem zawierającym się w przedziale od 1 T do nawet 14 T. Z kolei udźwig modeli spalinowych waha się od 1 T do 48 T. Jednostki napędowe egzemplarzy spalinowych są zasilane benzyną, LPG lub dieslem, dzięki czemu znajdują zastosowanie w pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Ponadto dostępne są pojazdy z przeciwwagą, także egzemplarze przeciwwybuchowe. Te ostatnie są przeznaczone do pracy w obszarach, w których występuje ryzyko wybuchu pyłu lub gazu. Jedna marka wszystkich wózków widłowych obniża koszty związane z ich eksploatacją. Ponadto operatorzy nie muszą przechodzić dodatkowych szkoleń, związanych z obsługą pojazdu innego producenta.

Dlaczego jeszcze warto wybrać wózki Hangcha?

Jedną z kluczowych zalet opisywanych wózków jest ergonomiczna konstrukcja kabiny. W codziennym użytkowaniu oznacza to zdecydowanie wyższy komfort pracy. Doskonała amortyzacja, zredukowanie do minimum wibracji i łatwość kierowania wpływają na wyższą efektywność pracy. Dodatkowo, wózki widłowe Hangcha zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Modele spalinowe i elektryczne charakteryzują się zredukowanym zapotrzebowaniem na paliwo oraz energię.