Spędzanie czasu na obozie narciarskim
Rozwój

Obozy narciarskie 2024 – pomysł na ferie i nie tylko

Obozy narciarskie –2024 rok już warto zaplanować, ponieważ termin ferii jest już podany. Dzięki temu można zarezerwować dziecku wyjazd na Słowację czy do innego malowniczego miejsca, w cenie promocyjnej.

Obóz narciarski i obóz snowboardowy

Ferie zimowe podobnie jak wakacje trzeba zaplanować wcześniej, by wybrać najlepsze miejsce na obóz narciarski dla dzieci. Ośrodki narciarskie przedstawiają programy, więc należy się z nimi zapoznać. Wyjazdy są zawsze tak zorganizowane, żeby uczestnicy aktywnie spędzili czas. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, należy kierować się doświadczeniem firmy.

Róża Wiatrów organizuje obozy narciarskie 2024. To kolejny sezon na który warto się zdecydować już teraz, by skorzystać z korzystnych promocji. Do wyboru jest obóz narciarski dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Dla amatorów sportów zimowych jest też obóz snowboardowy. Szkolenie narciarskie z najlepszymi instruktorami oraz doskonalenie techniki jazdy to nie wszystko, bo na zajęciach mnóstwo atrakcji pozwala ciekawie spędzić czas.

Obozy narciarskie 2024

Obóz narciarski 2024 na Chopoku, na Słowacji jest doskonałym miejscem na zimowiska dla dzieci i młodzieży w wieku 11-19 lat. Przepiękne krajobrazy, wyciągi dostosowane do potrzeb uczestników, znakomicie przygotowane różnorodne trasy, są niecodzienną atrakcją. Dostarczają dużo wrażeń, ale poza spędzaniem czasu na stoku, dzieci mają w programie wycieczki do Aquaparku Tatralandia lub Besenova, jaskini Wolności, gry, zabawy oraz wycieczki piesze.

Uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie w pensjonatach o wysokim standardzie oraz 3 posiłki dziennie. Organizator zapewnia dojazdy na obozy narciarskie dla dzieci oraz drogę powrotną, ale wcześniej należy uzgodnić szczegóły. Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem, ale można też wykupić turystyczny fundusz gwarancyjny oraz turystyczny fundusz pomocowy.

Obozy narciarskie i obozy snowboardowe

W przyszłym roku zimowe ferie, mazowieckie, opolskie, dolnośląskie i zachodniopomorskie odbędą się w terminie: 15–28 stycznia 2024, następnie w województwach: podlaskim i warmińsko-mazurskim, a od 12 do 25 lutego w pozostałych regionach. Można już planować obozy narciarskie czy obozy snowboardowe dla początkujących lub zaawansowanych narciarzy np. na Słowacji.

Taki wyjazd z całą pewnością będzie doskonałą wyprawą dla dziecka, nawet jeśli nigdy nie jeździło po stoku. Szkolenia są dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników, o czym decyduje sprawdzian umiejętności. W ciągu dnia szkolenia prowadzone są przez instruktorów, później są inne atrakcje.