Dziewczynka leży na łóżku w swoim pokoju i bawi sie misiem

Ferm Living – wszystko do pokoju dziecka

Artykuł sponsorowany.

Minimalistyczny styl, wysoka jakość oraz świetne właściwości użytkowe – to najważniejsze cechy charakteryzujące produkty marki Ferm Living.

Firma oferuje różnego rodzaju meble i akcesoria do wyposażenia wnętrz. W jej asortymencie nie brakuje również funkcjonalnych produktów do pokoju dziecięcego – mebelków, ozdób i tekstyliów.

Skandynawski styl w Twoim domu

Marka Ferm Living jest obecna na europejskim rynku od 2006 roku. To firma z duńskim rodowodem, która rozpoczynała działalność od produkcji wysokiej jakości tapet w minimalistycznej stylistyce. Dziś oferuje swoim klientom bogaty katalog wyposażenia wnętrz – w sumie to ponad 2 tysiące produktów. W swoim asortymencie ma meble, tkaniny, zasłony, oświetlenie oraz inne akcesoria wykończeniowe i  ozdoby. Wśród nich są produkty do łazienki, kuchni, salonu i sypialni. Co je wyróżnia? Ergonomia, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz unikalny design. To wytrzymałe akcesoria wykonane z najlepszych i ekologicznych materiałów. Są solidne, długowieczne i ponadczasowe. Nic dziwnego, że cieszą się dużym zainteresowaniem wymagających klientów.

Wyposażenie dla dzieci

Firma Ferm Living wytwarza również sprzęty do pokojów dziecięcych – to setki produktów opracowanych pod kątem wysokiej ergonomii. Są bezpieczne, wygodne w codziennym użytku i starannie wykończone. Podobają się maluchom i ich opiekunom – przyciągają wzrok, działają na wyobraźnię i rozwijają kreatywność dzieci. Marka oferuje między innymi kompletne zestawy umeblowania do sypialni maluchów. To m.in. łóżeczka, szafy, regały, biurka, stoliczki, krzesełka, a także np. przewijaki. Do tego dochodzą przemyślane dodatki – poduszki, pościele, zasłony, koce, dywany i ozdoby na ściany. W ofercie Ferm Living są również drobne akcesoria, w tym kreatywne zabawki, a także pudła i organizery do ich przechowywania. To co wyróżnia akcesoria i meble dziecięce tej marki to minimalistyczna i spokojna stylistyka oraz stonowane barwy, wśród których dominują beże, szarości oraz biel.