Eleganckie drzwi wejściowe
Dom i Rodzina

Eleganckie drzwi wejściowe. Jak nadać swojemu domowi charakterystyczny wygląd?

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Z tego właśnie powodu drzwi zewnętrzne powinny prezentować się naprawdę dobrze. W końcu to pierwszy element, który widzą goście. Jak wybrać drzwi, by nie tylko cieszyły oko, ale też dbały o bezpieczeństwo domowników? Odpowiadamy!

Jak sprawić, by dom się wyróżniał?

Ciekawa bryła, nietuzinkowy ogród i intrygujące wnętrze to świetne sposoby na to, by stworzyć miejsce na ziemi, o którym zawsze marzyłeś. Diabeł jednak tkwi w szczegółach i często wystarczy jeden element, by zapewnić nietuzinkowy efekt.

Mogą nim być eleganckie drzwi wejściowe do domu. Wybierając odpowiedni model, możesz osiągnąć rzucający się w oko wygląd, który wzbudzi podziw i zazdrość w sąsiadach. Jaki model wybrać, by osiągnąć taki rezultat? W Drzwi CAL znajdziesz sporo propozycji.

Na jakie kolekcje drzwi warto zwrócić uwagę?

Jedną z najbardziej spektakularnych opcji z naszej oferty drzwi zewnętrznych jest kolekcja Kolora. Jest ona pełna wyrazistych kolorów i ciekawych form, od których nie sposób oderwać wzrok. To wyraziste, nieszablonowe, ale i eleganckie drzwi wejściowe, dzięki którym Twój dom nabierze charakterystycznego wyglądu.

Ciekawym rozwiązaniem są aluminiowe drzwi z kolekcji Arbo, które wyróżniają się designem składającym się z mniejszych, pokrytych drewnem elementów. Sprawia to, że bardzo zwracają na siebie uwagę i są wyjątkowo charakterystyczne. Przez to, że wykonano je z aluminium, wyróżniają się świetną izolacyjnością i są niemal niezniszczalne.

Entuzjastów spokojniejszych wzorów zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Idylla. Ta seria to siła spokoju: dzięki temu, że bazuje na drewnie, stanowi kwintesencję elegancji. Dopracowane modele drzwi będą doskonałym zwieńczeniem nowoczesnych brył i rewelacyjnie zadbają o bezpieczeństwo domowników.

Liczy się również wnętrze

Jak jednak wiadomo, drzwi zewnętrzne to nie wszystko i o charakterystyczną prezencję swojego domu można zadbać, stawiając również na eleganckie drzwi wewnętrzne. To one oddzielają od siebie pomieszczenia i mogą jednocześnie pełnić rolę dekoracji.

Jedną z ciekawszych propozycji dla tradycjonalistów są drzwi wewnętrzne z kolekcji Luksusowej. Charakteryzują się klasycznymi, ale jednocześnie zachwycającymi formami i na pewno zrobią wrażenie na wszystkich odwiedzających. Za ich pomocą można też przełamać nowoczesny styl wnętrza – ta kolekcja daje wiele możliwości!

Dla spragnionych bardziej nowoczesnych form i kontrastów odpowiednia będzie kolekcja Geometria. Te eleganckie drzwi wewnętrzne ze wstawkami z ultraeleganckiego szkła sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach w stylu skandynawskim, wieńcząc wystrój poziomymi lub pionowymi liniami.

Fanów stylu industrialnego odsyłamy z kolei do kolekcji Loftowej. To perfekcyjny wybór dla wnętrz o nowoczesnym stylu poprzemysłowym. Jeśli lubisz wnętrza urządzone jak nowojorskie lofty, to zdecydowanie rozwiązanie dla Ciebie!

Koniecznie poznaj bliżej ofertę Drzwi CAL. Nasze eleganckie drzwi wejściowe do domu i drzwi wewnętrzne sprawią, że Twój dom zyska niepowtarzalny styl i wygląd, o jakim nie miałeś odwagi marzyć!