dziecięcy but granatowo czerwony

Emel – buty dziecięce dla najmłodszych, z pasją tworzone

Artykuł sponsorowany.

Emel buty dziecięce to wyjątkowa oferta obuwia dla najmłodszych dzieci. Buty powstałe z miłości, ręcznie wytwarzane, z troską o bezpieczeństwo, wygodę i najwyższy komfort małej stópki. To jedne z najlepszych na rynku „pierwszych bucików” do nauki chodzenia dla niemowląt. Pierwsze kroki stawiane w Emelkach są łatwe, przyjemne, swobodne i bezpieczne. Stopy malucha, osłaniane przez butki Emel, mogą swobodnie się rozwijać, co potwierdzają liczne testy, nagrody i wyróżnienia w konkursach jakości. Emel – buty dziecięce – to prawdziwi medaliści.

Emel buty dziecięce – wysoka jakość i pełna miłości ręczna robota

Emel buty dziecięce powstają w ręcznych polskich pracowniach. To produkt daleki od „masowości”, każda sztuka obuwia jest małym dziełem sztuki, stworzonym z miłością i troską o jakość. Ręczne obszycia, wolne od chromu miękkie skóry, farbowane wyłącznie naturalnymi barwnikami, elastyczne podeszwy, które łatwo zginają się u nasady paluszków – wszystko to czyni buty Emel idealnymi towarzyszami dziecięcych zabaw i spacerów. Jak zapewnia sama firma, każdy opracowany model buta, nim wejdzie do produkcji, testowany jest przez zaprzyjaźnioną grupę dzieci. Ostateczny produkt ma być wyjątkowy, optymalnie wygodny i podobać się najmłodszym.

Emel buty dziecięce – pierwsze ważne obuwie dla maluszka

Pierwsze buty to spore emocje, zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Dziecko będzie musiało przyzwyczaić się, że jego, dotąd bose stópki, zostały „ubrane”, a rodzic zmierzyć się z wątpliwościami – czy oby zakupione obuwie to najlepszy wybór? Chcąc ograniczyć te dylematy i rozwiązać problem trudnych decyzji – Emel stworzył specjalną serię Roczki. Ten sztandarowy produkt marki – dla niemowląt – gwarantuje najwyższy komfort, swobodny i nieskrępowany rozwój stopy oraz dobroczynny wpływ na ukształtowanie właściwej postawy w przyszłości. Dla dzieci z podejrzeniem lub ryzykiem koślawości stóp i kolan – przygotowano specjalistyczną wersję Roczków – wyposażonych w obcas Thomasa.

Emelki – śliczne butki dla niemowląt, maluszków i starszaków

Emel – buty dziecięce kojarzone głównie z okresem bardzo wczesnego dzieciństwa, to również propozycja dla nieco starszych maluchów i juniorów, a nawet dzieci w wieku późnoszkolnym. W każdej z kolekcji odnaleźć można buty do rozmaitych typów aktywności i na każdą porę roku i pogodę. Sandałki, balerinki z zabudowaną, usztywnioną piętą dla najmłodszych, czy odkrytą – dla nieco starszych dzieci, oraz baletki i balerinki w rozmaitych kolorach i wzorach – to świetne propozycje na lato i wiosnę. Jesienią i zimą przydadzą się eleganckie i sportowe trzewiki – w rozmiarach już od 18 – oraz ocieplane botki i kozaczki. W ofercie marki znaleźć można też lakierki, buty za kostkę typu „glany” czy mięciutkie kapcie do domu oraz przedszkolne paputki.

Emel buty dziecięce – wygoda, styl i atrakcyjne wzornictwo

Mottem firmy Emel jest zdrowie i komfort dla dziecięcych stóp. But ma być wsparciem i pomocą w chodzeniu i przede wszystkim nie przeszkadzać. Projektując wygodne, przystosowane do potrzeb dzieci obuwie nie zapomniano jednak o designie. Świetna stylistyka, która zachwyca rodziców i śmiało podąża za aktualnymi trendami, trafia też w gust dzieci. Bogate wzornictwo i szeroka paleta barwna każdego z modeli sprawia, że Emelki to jedne z najchętniej wybieranych butów przez wrażliwych na piękno i wymagających opiekunów.

Emel – buty dziecięce dla dziewczynek, chłopców i uniwersalne – kupić można w sklepie internetowym www.baby-center.com.pl , gdzie znajdziemy wysokiej jakości, najlepsze artykuły dziecięce.