Psychologia społeczna

Psychologia społeczna to bardzo ciekawy kierunek studiów. Wybierając go zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu badań interakcji międzyludzkich. Dowiesz się sporo na temat psychologii marketingu i reklamy, a także zyskasz cenne kompetencje komunikacyjne.

Przewidziany program studiów

Podczas studiów, każdy odbędzie obowiązkowe praktyki studenckie. W czasie ich trwania będzie można wykorzystać zdobyte dotychczas kwalifikacje i umiejętności. To bardzo ważny element studiów, który umożliwi praktyczne doskonalenie swoich kompetencji.

W programie edukacji przewidziano także lektorat z dowolnie wybranego języka obcego.

Psychologia społeczna to kierunek, który nie tylko dostarcza wiedzy z zakresu psychologii społecznej, ale i rozwija osobiste kompetencje społeczne. A to bardzo cenne umiejętności.

Gdzie studiować?

Studia na kierunku psychologia społeczna oferuje Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie.

Współcześnie wszelkie związane z psychologią studia cieszą się niesłabnącą popularnością. Studenci wybierający ten profil edukacji pragną zyskać szansę na rozwój i znalezienie w przyszłości atrakcyjnej pracy. Bogata oferta studiów umożliwia wybór zadowalającej ścieżki kształcenia. Psychologia społeczna, bada zachowania ludzi w różnorodnych sytuacjach. Może i Ciebie zainteresuje ta ścieżka rozwoju?