Plakat na Dzień Chłopaka
Dom i Rodzina

Plakat na Dzień Chłopaka – podkreśl osobowość i styl swojej drugiej połówki

Artykuł partnera.

W ostatnich latach, święto jakim jest Dzień Chłopaka, zyskało na popularności. Dzień Chłopaka ustanowiony jako opozycja do Międzynarodowego Dnia Kobiet obchodzony jest w Polsce od 1999 roku i przypada na dzień 30 września. Coraz więcej polskich kobiet pamięta o tej stosunkowo nowej, wrześniowej okazji i stara się swoim chłopakom sprawić w tym dniu niespodziankę. Plakat na Dzień Chłopaka to doskonały pomysł na prezent, którego Twój chłopak na pewno się nie spodziewa, a który może wzbudzić jego podziw i zachwyt.

Plakat na Dzień Chłopaka – czy to dobry pomysł na prezent?

Kolejne perfumy, firmowa koszulka, voucher na zakupy…Te prezenty są już przereklamowane! Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej jest postawić na personalizowane i unikatowe upominki, które mają szansę zaskoczyć drugą osobę, a w dodatku będą oddawać jej indywidualny styl i specyficzną osobowość. Personalizowany plakat na Dzień Chłopaka fantastycznie spełni swoje zadanie. Twój chłopak z pewnością nie spodziewa się takiego prezentu, a być może nawet zapomniał o swoim święcie.

Upominkiem w postaci plakatu personalizowanego masz szansę wprawić go w osłupienie. Z początku się zdziwi, ale gdy dokładniej przyjrzy się niespodziance i zobaczy, jak wiele starań i serca włożyłaś w przygotowanie plakatu, to bez wątpienia zyskasz w jego oczach i sprawisz, że doceni Twoje wysiłki. Jedyne o czym musisz pamiętać, to trafić w gust i zainteresowania Twojego chłopaka tak, aby z dumą zawiesił go na ścianie w swojej sypialni lub salonie.

Plakat na Dzień Chłopaka tylko w Empik Foto

Plakat na Dzień Chłopaka możesz zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Empik Foto. To właśnie u nas znajdziesz wysokiej jakości plakaty drukowane, w zależności od upodobań, na piance lub papierze fotograficznym. Wybierz format plakatu, który Twoim zdaniem będzie najbardziej odpowiedni. Plakat na Dzień Chłopaka może zostać wydrukowany w pionie, w poziomie lub w formie kwadratu. Nasz intuicyjny kreator umożliwia Ci całkowitą personalizację wyglądu Twojego prezentu.

Na plakacie możesz zamieścić dowolne zdjęcie, rysunek, ilustrację, grafikę lub napis. Zastanów się, co pasuje do wystroju wnętrza Waszego wspólnego domu lub mieszkania Twojego chłopaka. Swoim projektem nawiąż do pasji i zainteresowań bliskiej Ci osoby. Pomyśl, co on lubi najbardziej. Może jest mistrzem kulinarnym, a może uwielbia boks? Jakiej muzyki słucha? Które filmy może oglądać setki razy? Co sprawia, że czuje się zrelaksowany i które aktywności sprawiają mu najwięcej przyjemności. A może Wasze wspólne zdjęcie lub kolaż zdjęć z egzotycznych podróży najbardziej go oczaruje? Możliwości masz wiele, a my dajemy Ci szansę zrealizować każdą z nich.

W naszym sklepie internetowym bez żadnego problemu możesz także oprawić plakat na Dzień Chłopaka wydrukowany na papierze fotograficznym. Oferowane w naszym sklepie ramki wykonane są ze sklejki, a plakat chroni wytrzymała szybka pleksi, która nie zniekształca obrazu i doskonale imituje szybę szklaną. Ramkę możesz zamówić w kolorze czarnym lub białym w zależności od upodobań Twojego chłopaka oraz wystroju wnętrza. Nasze wydruki realizowane są na najwyższym poziomie i za pomocą nowoczesnych technologii druku, co gwarantuje ich doskonałą jakość i trwałość.  

Zamów personalizowany plakat na Dzień Chłopaka i przyłącz się do grona kobiet świętujących dzień swojej drugiej połówki!