Psychologia – studia doktoranckie

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi studia doktoranckie na kierunku psychologia. Studiując ten prestiżowy kierunek utrwalisz swoją dotychczasową wiedzę, ale i rozwiniesz nabyte umiejętności. Dowiesz się znacznie więcej na temat wielu aspektów z zakresu tej dyscypliny naukowej.

Jaką pacę podjąć po kierunku psychologia – studia doktoranckie

Absolwenci kierunku psychologia – studia doktoranckie będą kompleksowo przygotowani do pracy w ośrodkach naukowo-badawczych oraz na uczelniach wyższych, tak w naszym kraju, jak i za granicą. Co więcej, kończąc psychologię – studia doktoranckie każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako psycholog lub terapeuta w wielu rozmaitych instytucjach.

Ludzki umysł w centrum zainteresowań

Zainteresowanie ludzką psychiką trwa już od zarania dziejów. Jednak dopiero w XIX wieku dziedzina nauki, jaką jest psychologia została skodyfikowana. Coraz więcej osób zaczęło traktować ją na równi z innymi dyscyplinami wiedzy. Wówczas to powstały nowe nurty z tego obszaru nauki.

W dzisiejszym świcie zawód psychologa doceniają właściwie wszyscy. Specjaliści w tej dziedzinie mają szerokie możliwości w znalezieniu pracy i rozwijaniu swoich umiejętności. Studia na kierunku psychologia z roku na roku cieszą się większym zainteresowaniem. Nic zatem dziwnego, że i kierunek psychologia – studia doktoranckie jest coraz bardziej oblegany. Wielu studentów decyduje się rozwijać swoją ścieżkę edukacji. Jeśli i Ty masz wykształcenie psychologiczne, może pójdziesz o krok dalej i wybierzesz kierunek psychologia-studia doktoranckie?