Zielony punk na mapie Krakowa i rozpoczynanie inwestycji
Dom i Rodzina

Zielony punkt mieszkalny na mapie Krakowa. Poznaj nową inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji!

Artykuł partnera.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa są Czyżyny w północnej części miasta. To z jednej strony okolica nowoczesna, z rozwiniętą infrastrukturą miejską i sprawną komunikacją, a z drugiej zaciszna, zielona przestrzeń. Te atuty chętnie wykorzystują deweloperzy, wznosząc na Czyżynach komfortowe inwestycje mieszkaniowe, które cieszą się dużą popularnością zarówno jeśli chodzi o kupno, jak i wynajem mieszkań. Na jakie warunki możesz tu liczyć?

W pogoni za spokojem, czyli gdzie znaleźć swój azyl w centrum miasta?

Deweloperzy wciąż nie przestają interesować się zieloną częścią Czyżyn, oferując swoim klientom atrakcyjne i wygodnie zaprojektowane mieszkania przy parku AWF, który dziś nosi nazwę Parku Lotników. Dlaczego to miejsce cieszące się tak dużą uwagą każdej ze stron? Przestronny apartament z oknami czy balkonem wychodzącymi na gęsty park to szansa na stworzenie domowego azylu w pełnej harmonii z naturą. Dobrze wie o tym m.in. firma EkoPark, której najnowszą inwestycją jest VIDO – nowoczesny budynek mieszkaniowy w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni.

Tak blisko i tak daleko – dlaczego Czyżyny to idealne miejsce do zamieszkania?

Dzielnica ta jest bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Mieszczą się tutaj nie tylko muzea, ale również słynna Tauron Arena Kraków – największe centrum rozrywkowe w mieście i jedno z największych w Polsce. W tak dużym mieście, ja Kraków, dla każdego mieszkańca liczy się przede wszystkim sprawna komunikacja i optymalny czas dojazdu do ścisłego centrum, ale i w inne dzielnice.

Jeśli chodzi o apartamenty przy parku AWF, Kraków od najlepszej strony możesz mieć stamtąd na wyciągnięcie ręki. Wspomniana inwestycja VIDO zlokalizowana jest w pobliżu linii tramwajowej czy przystanków autobusowych. Do Starego Miasta dotrzesz stąd w kilkanaście minut. Podobnie do pobliskiego Ronda Czyżyńskiego lub Mogilskiego – dwóch ważnych węzłów komunikacyjnych stolicy Małopolski. A może jesteś miłośnikiem dwóch kółek? Dobrze się składa! Niemal od samego centrum ciągnie się tędy ścieżka rowerowa, która łączy je z Nową Hutą i jeszcze dalej.

Jeśli szukasz kompromisu między spokojną i cichą lokalizacją, a miejscem tętniącym życiem nawet w nocy, okolice Parku Lotników to właśnie miejsce dla ciebie!