Perfumy.
Dom i Rodzina

Zapachy od Serge Lutens?

Zapachy to niezmiennie chętnie wybierane dodatki do stylizacji codziennych i tych wyjściowych. To kropka nad „i”, dopełnienie kreacji, inwestycja w dobre samopoczucie i sposób na to, by przyciągać innych. I choć na drogeryjnych półkach znaleźć można setki atrakcyjnych buteleczek, a każda z nich zawiera niezwykłe kompozycje zapachowe, to wiele osób ma swoje ulubione marki lub nuty, z którymi czują się dobrze. Panie i panowie chętnie sięgają po perfumy Serge Lutens. To także idealny pomysł na prezent, z okazji przecież nie brakuje. W ten sposób można w elegancki i interesujący sposób podkreślić swój indywidualny styl. Woda perfumowana lub perfumy Serge to strzał w dziesiątkę. Są modne, niezwykłe, bardzo piękne.

Markowe perfumy Serge Lutens

Męskie i damskie perfumy Serge Lutens to szereg atrakcyjnym propozycji sygnowanych rozpoznawalnym nazwiskiem. Francuski artysta pracował z najlepszymi – przede wszystkim z marką Christian Dior, przygotowuje nie tylko kompozycje zapachowe, ale również projektuje flakony i przygotowuje visuale do kolekcji. Serge Lutens jest znany przede wszystkim z niezwykłych fotografii mody i za tę działalność otrzymał szereg nagród. Ogromne wyczucie stylu sprawia również, że perfumy od lat są uwielbiane, a kompozycje rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki temu po zapachy sięgają osoby w każdym wieku.

Perfumy uzupełniają inne kosmetyki, których używa się codziennie. Na półkach oczywiście pojawiają się kremy, preparaty pielęgnacyjne oraz te do makijażu. Każdy kosmetyk, jak zapach musi być dopasowany do osoby.

Woda perfumowana czy perfumy Serge?

Najczęściej perfumy dzieli się na męskie i damskie. W tej pierwszej kategorii dominują aromaty korzenne, ziołowe, drzewne, a nawet skórzane. Panie chętniej sięgają po zapachy kwiatowe, owocowe oraz aromaty słodkich przypraw. Lutens czy też marka The Different Company wytyczają standardy w branży w pewien sposób także łamią zasady. Sprawiają, że można odkrywać inny świat perfum, który zniewala, sprawia, że stylizacje mogą mieć niszowy, elitarny charakter. A to przyciąga kolejne pokolenia. Warto również zwrócić uwagę, że znani projektanci i perfumiarze przywracają zapachom ich artystyczny status. Nie musi on wcale wynikać z przesytu, bo niezmiennie w modzie są zapachy minimalistyczne, proste i oszczędne.

Męskie i damskie zapachy najczęściej dzieli się na wody toaletowe i wody perfumowane. Niezmiennie powstaje wiele kompozycji, więc każdy kolejny flakon – poza tym że będzie świetnie wyglądać, to także jest obietnicą niezwykle zmysłowych doznań.