Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – system USOS UKSW

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie jest jedną z najchętniej wybieranych przez studentów uczelni publicznych w Polsce. Na UKSW studiuje ponad 10 tysięcy studentów. 11 wydziałów oferuje 42 kierunki studiów, zarówno ścisłe jak i humanistyczne. Do najczęściej wybieranych kierunków należą między innymi:

• biologię, więcej w artykule “Kierunki na wydziale Biologii i Nauk o Środowisku w systemie USOS UKSW” na Ogrody24.com.pl,
  • filozofię,
  • psychologię
  • matematykę,
  • chemię
  • archeologię,
  • bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • pedagogikę,
  • prawo i administrację,
  • stosunki międzynarodowe,
  • prawo kanoniczne;
  • nauki o rodzinie;
  • dziennikarstwo i komunikację społeczną,
  • pielęgniarstwo.

Szeroka oferta edukacyjna daje możliwość uzyskania różnych stopni wykształcenia. Od 2000 r. uczelnia uczestniczy w programie ERASMUS, co umożliwia studentom naukę także za granicą.

Wszystkie z wydziałów uczelni znajdują się pod nadzorem ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Strona uczelni:

Przeczytaj też więcej o USOS UKSW.

O stypendiach socjalnych przeczytasz na http://www.naturalfactory.pl/dzial-pomocy-materialnej-w-systemie-usos-uksw-jaka-grupa-studentow-moze-liczyc-na-stypendium-socjalne/.