Samochód do ynajęcia na doby.
Dom i Rodzina

Potrzebujesz samochodu na urlop? Teraz to nic prostszego!

Brak własnego samochodu nie musi przekreślać wakacyjnych planów. Na urlop najlepiej udać osobowym autem, które można wynająć na doby. Jest to usługa oferowana przez wiele wypożyczalni i wzbudzająca spore zainteresowanie.

Auto na urlop – teraz je wynajmiesz!

Wynajem samochodów na doby jest usługą adresowaną do wszystkich osób, które z różnych względów, np. z uwagi na awarię, nie mają dostępu do prywatnego auta. W PANEK CarSharing 24 godziny to minimalny okres, na który można wynająć auto na doby. Rzeszów to jedna z lokalizacji w Polsce obsługiwanych przez tę firmę – dobra wiadomość jest taka, że wypożyczając auto w Rzeszowie, wynajem można zakończyć w innym mieście. Podstawę współpracy pomiędzy klientem a wypożyczalnią stanowi umowa określająca warunki, na jakich udostępniany jest samochód na doby.

Dlaczego warto wynająć samochód na doby?

Dobowy wynajem samochodów opłaca się z wielu powodów. Przede wszystkim jest to ogromne udogodnienie. Kierowca nie ponosi licznych wydatków, jakie wiążą się z posiadaniem samochodu na własność. Nie płaci m.in. za serwis, ubezpieczenie oraz przeglądy. Oczywiście jest odpowiedzialny za wynajęty samochód, niemniej zasady jego użytkowania są bardzo elastyczne i skrojone na miarę konkretnych potrzeb. Samochód to wygodny środek transportu zapewniający niezależność od komunikacji publicznej i drogich taksówek. Nie bez znaczenia jest to, że większość wypożyczalni ma swoje punkty na lotniskach, co jest sporym ułatwieniem dla osób wybierających się na wakacje samolotem. Stawki za wynajem są obecnie bardzo korzystne, ponieważ rynek najmu samochodów charakteryzuje się ogromną konkurencyjnością.

Jak wynająć samochód na doby?

W celu wynajęcia samochodu na doby trzeba skontaktować się z wybraną wypożyczalnią – online lub telefonicznie. Wcześniejsza rezerwacja pojazdu na ogół nie jest wymagana, niemniej warto jej dokonać, aby mieć pewność, że dany samochód będzie dostępny w określonym terminie. Kierowca musi mieć ważne prawo jazdy. Niektóre wypożyczalnie wymagają, aby najemca miał ukończony 21. rok życia.