Ekologiczne źródło światła z hurtowni elektrycznej
Technologia

Najpopularniejsze produkty dostępne w hurtowniach elektrycznych

Z roku na rok pojawia się coraz więcej różnego rodzaju hurtowni i sklepów elektrycznych. Co możemy w nich kupić? Jak się okazuję, nie tylko asortyment przeznaczony dla elektryków i elektroinstalatorów, w tym artykule dowiesz się więcej na temat produktów dostępnych w hurtowniach elektrycznych. Są to informacje, które warto poznać ponieważ produkty w miejscach tego typu są o wiele tańsze niż w tradycyjnych hurtowniach.

Oferta dla klienta indywidualnego

Początkowo w hurtowniach elektrycznych można było kupić tylko i wyłącznie asortyment przeznaczony dla elektryków i specjalistów. Można w nich było kupić przewody, oprawy specjalistyczne i różnego rodzaju osprzęt do instalacji elektrycznych. Wraz z rozwojem firm tego typu, zaczął się coraz bardziej poszerzać asortyment także dla klienta indywidualnego. Dziś, mamy pełną gamę asortymentu, który zainteresuje osoby zainteresowane materiałami wysokich jakości i wyglądem.

Oprawy oświetleniowe

W większości hurtowni tego rodzaju jest to dość rozbudowana kategoria. W ofercie znajdziemy między innymi oprawy oświetleniowe wewnętrzne i zewnętrzne. Wśród wewnętrznych wyróżniamy na przykład oświetlenie do łazienki, kuchni czy salonu.

Jest w czym wybierać, zarówno piękne wiszące lampy czy też stojące, jak i bardziej minimalistyczne rozwiązania. Jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne to największym działem jest z kolei oświetlenie ogrodowe, które jest w stanie w piękny sposób rozświetlić nasz ogród. Wśród oświetlenia zewnętrznego możemy wyróżnić również oświetlenie natynkowe, które świetnie nadaje blasku naszemu całemu domu.

Wśród oświetlenia wewnętrznego znajdziemy również oprawy o zastosowaniu specjalnym, czyli takie które bezpiecznie zamontować można w piwnicy, garażu i innych miejscach. Oprawy tego typu posiadają hermetyczną obudowę, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach gdzie narażone są na przykład na wilgoć.

Halogeny LED to kolejna kategoria, która jest dość popularna w hurtowniach elektrycznych. Znajdziemy tam naświetlacze różniące się mocą świecenia, czujnikiem (z / bez) oraz innymi parametrami. Halogeny tego rodzaju można zamontować na przykład przed garażem czy też przed domem.

Gniazdka elektryczne

Jest to kategoria, która będzie najbliższa szczególnie osobom, które niedawno wykonywały remont swojego domu czy mieszkania. Po zapoznaniu się z ofertą sklepów elektrycznych w tej kategorii, możemy zwrócić uwagę na to, że wybór gniazdek jest praktycznie nieskończony. Mnogość modeli, kolorów i wzorów pomaga nam dobrać idealne dla naszego pomieszczenia. Dzięki temu gniazdka i włączniki zyskują nie tylko wartość użytkową, lecz również estetyczną.

Dzwonki, domofony i wideodomofony

Jeśli poszukujemy jednego z tych urządzeń to zdecydowanie warto spojrzeć na ofertę hurtowni elektrycznych. Z pewnością zyskamy większy podgląd na to, jaki sprzęt możemy zainstalować w naszym domu i również uzyskać porady na temat sposobów jego instalacji. Bardzo często klienci chcą zakupić po prostu zwykły dzwonek, jednak po przyjrzeniu się tematowi dokładniej, wybierają domofon bądź nawet wideodomofon. Wszystko z kwestii bezpieczeństwa i wygody.

Oferta dla elektryków i instalatorów

Zarówno elektryk jak i instalator znajdzie w hurtowni elektrycznej wszystko czego potrzebuje do swojej pracy. Zarówno kable i przewody jak i osprzęt elektryczny, osprzęt odgromowy a także narzędzia.

Co ciekawe, bardzo opłacalna jest stała współpraca z hurtowniami, które są wtedy w stanie zaoferować bardziej korzystne ceny niż w przypadku jednorazowej transakcji. Niemal każda internetowa hurtownia elektryczna  umożliwia nam wypracowanie rabatu, który automatycznie doda się do naszego konta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.