Mężczyzna na spacerze w lesie z dzieckiem które siedzi w spacerówce
Dom i Rodzina

Najnowsze spacerówki Cybex z przekładanym siedziskiem

Artykuł sponsorowany.

W obecnych czasach rodzice bardzo cenią sobie nie tylko funkcjonalność kupowanych wózków dla dzieci, ale także ich design. Czy jest możliwe, aby połączyć te dwie rzeczy w jedno? Oczywiście, że tak. Warto przyjrzeć się co dla wymagających oferują spacerówki Cybex z przekładanym siedziskiem. Czy te przekładane spacerówki okażą się strzałem w dziesiątkę?

Spacerówki Cybe zostały przemyślane pod bardzo wieloma względami zarówno praktycznymi jak i wizualnymi przez co zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Funkcje jakie mają te przekładane spacerówki sprawiają, że są praktyczne, a dzięki temu świetnie sprawdzą się w niemalże każdych warunkach. Przekładane siedzisko daje możliwość położenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Spacerówki przekładane Cybex i ich największe atuty

Niektóre modele jak na przykład Balios S Lux posiadają wygodny system podróżny 3w1, który sprawia, że sprawdzi się on tak samo dobrze w trudnym terenie jak i w warunkach miejskich. Przekładane spacerówki Cybex dają możliwość dołożenia gondoli, fotelika samochodowego co znacznie ułatwi przemieszczanie się z dzieckiem. Dodatkowo koła typu All Terrain zapewnią płynną jazdę i wygodne prowadzenie wózka również na bardziej wyboistym i wymagającym terenie.

Przekładane spacerówki Cybex posłużą dziecku od urodzenia aż do ukończenia mniej więcej 4 roku życia. Konstrukcja budki zamontowanej na wózku daje ochronę przed wiatrem, deszczem ale również przed promieniami słonecznymi. Jeżeli dziecko jest ustawione przodem do kierunku jazdy, wizjer umożliwia podglądanie dziecka. Kolejnym atutem jaki posiadają te spacerówki z przekładanym siedziskiem jest materac z funkcją “memory foam” zapewniający prawidłową płaską pozycję dla najmniejszych dzieci.

Spacerówki z przekładanym siedziskiem sprawdzą się w każdych warunkach

Spacerówki przekładane znane są ze swojej funkcjonalności i możliwości wykorzystania ich potencjału w wielu warunkach i na różnym terenie. Każdy rodzic ma świadomość tego, że podczas podróży z dzieckiem niezwykle ważna jest wygoda. Dlatego spacerówki z przekładanym siedziskiem zostały stworzone w takki sposób, aby większość najczęściej wykonywanych czynności można było wykonać przy użyciu jednej ręki. Wszystko to sprawia, że obsługa spacerówki Cybex jest sprawna i szybka. Można jednym ruchem złożyć wózek, a niektóre modele mają nawet funkcję umożliwiającą im samodzielne stanie bez ryzyka ubrudzenia rączki na brudnej nawierzchni. Wózki marki Cybex po złożeniu przeważnie mają rozmiar kompaktowej walizki.

Warto wspomnieć także o amortyzatorach, które zamontowane są na każdej osi lub nad każdym kołem oddzielnie. Sprawia to, że jazda nawet po bardzo wyboistym terenie nie zakłóca snu dziecka i nie powoduje dyskomfortu. Rodzic ma dodatkowo możliwość regulowania wbudowanej amortyzacji, zależnie od tego w jakich warunkach przyjdzie poruszać się z wózkiem. Wartością dodaną jaką mają w sobie spacerówki Cybex z przekładanym siedziskiem to kosz na zakupy świetnie nadający się dla rodziców, którzy swoje codzienne czynności takie jak na przykład zakupy robią w towarzystwie dziecka.

Spacerówki Cybex to połączenie nowoczesności z wygodą i praktyką

Te przekładane spacerówki uderzają swoją nowoczesnością i unikatowymi wzorami, które zwracają uwagę przechodniów. Zróżnicowane wyposażenie różnych modeli sprawia, że spacerówki Cybex zabezpieczają potrzeby praktycznie każdego rodzica. Te spacerówki z przekładanym siedziskiem odporne są na uszkodzenia, a materiały użyte do ich konstrukcji są łatwe w czyszczeniu. Dzięki możliwości doposażenia w różne potrzebne akcesoria można wręcz spersonalizować wózek. Cybex daje także możliwość dołożenia dedykowanej gondoli lub nowej ramy wózka.

Innowacyjnym rozwiązaniem jakie oferują spacerówki Cybex z przekładanym siedziskiem jest możliwość zamontowania nart na przednią oś (poszczególne modele). Wśród dodatkowych akcesoriów jakie producent oferuje dla rodziców są również między innymi tacka do spożywania posiłków, moskitiera, śpiworek i wiele innych dodatków. Można utworzyć niepowtarzalny, unikatowy spersonalizowany zestaw, w pełni odpowiadający potrzebom rodziców i dziecka.

Cybex to prestiżowa marka wychodząca naprzeciw oczekiwaniom wciąż zmieniającego się rynku. Dzięki tak wielu rozwiązaniom spacerówki Cybex z przekładanym siedziskiem spełnią oczekiwania również tych najbardziej wymagających. Odpowiadając zatem na pytanie czy te przekładane spacerówki okażą się strzałem w dziesiątkę, można śmiało stwierdzić, że tak.