urodziny dziecka
Dom i Rodzina

Najlepsze dekoracje na urodziny twojego dziecka

Zbliża się ten magiczny dzień w roku, kiedy wasza pociecha będzie obchodzić urodziny. Planujecie zatem zorganizować z tej okazji przyjęcie. Oczywiście zależy wam, aby wszystko poszło jak najlepiej. Dlatego jesteście gotowi włożyć wiele trudu w zorganizowaniu wszystkiego, tak aby tylko osiągnąć pożądany efekt. Zbieracie więc siły, przygotowujecie się, planujecie listę gości, ustalacie motyw przewodni, rozsyłacie zaproszenia… I gdy przychodzi czas na zajęcie się dekoracjami na urodziny, nie macie właściwie pojęcia, od czego rozpocząć. Zalewa was fala gorąca. Urodziny już niedługo, a wy nie wiecie jak się do nich przygotować. Które dekoracje są teraz na czasie? Balony? Girlandy? Piniaty na urodziny? Na myśl o tym ile różnych elementów możecie wybrać, dopadają was zawroty głowy. Czujecie, że zaczynają pocić wam się ręce… Jeszcze chwila a czeka was napad paniki. Ale wtedy znajdujecie ten krótki artykuł, który już za moment okaże się waszym ratunkiem! Jak to możliwe? Proste. Zawiera on praktyczne porady dotyczące przystrojenia urodzinowego przyjęcia, dzięki którym będzie to zadanie łatwe i przyjemne.

Bierzmy się więc do roboty. Aby odpowiednio zorganizować dekoracje na urodziny, najlepiej przygotować sobie plan, który pozwoli na załatwienie wszystkiego krok po kroku. Najpierw jednak musicie zaopatrzyć się w potrzebne dekoracje.

Jakie dekoracje na urodziny warto wykorzystać?

Pierwszym krokiem w przygotowaniach do przystrojenia przyjęcia, jest sprecyzowanie, czego tak właściwie chcecie użyć do wykonania dekoracji. Najlepiej przygotować sobie listę wszystkich elementów, jakie będą wam potrzebne. Oczywiście co się na niej znajdzie to całkowicie indywidualna sprawa. Są jednak pewne klasyki, o których pamiętać po prostu wypada. Należą do nich: balony, girlandy urodzinowe, toppery na tort, papierowe talerzyki, kubeczki, serwetki, a także piniaty na urodziny chłopca i dziewczynki. Dlaczego zostały one nazwane klasykami? To proste. Każdy z tych elementów można spotkać na przyjęciach urodzinowych. Są to produkty nie drogie, a przy tym naprawdę robiące dobrą robotę.

Tak więc upewnijcie się, że wśród waszych ozdób znajdzie się wszystko, co obowiązkowo powinno się tam znaleźć. A skąd wiedzieć, które elementy są obligatoryjne? Poniżej znajdują się krótkie opisy tych najpopularniejszych produktów dekoracyjnych wykorzystywanych na przyjęciach urodzinowych. Mamy nadzieję, że pomogą wam one w stworzeniu waszej listy.

  • Balony – tego elementu z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest on absolutnym must have wszystkich udanych przyjęć urodzinowych. Dlatego właśnie znajduje się on zaraz na początku listy. Warto zaopatrzyć się w zarówno balony lateksowe, jak i foliowe. Lateksowe pozwalają na stworzenie ładnych girland, które można wykorzystać do ozdobienie ścian, sufitów lub ogólnie przestrzeni dookoła. Foliowe balony natomiast to opcja o przeróżnych wzorach i kolorach, dzięki czemu z pewnością bez problemu dopasuje się je do motywu przewodniego przyjęcia. Świetnie sprawdzają się w roli ozdoby unoszącej się nad stołem, ładnie urozmaicając właśnie tę centralną część przyjęcia. Można stworzyć z nich niesamowite balonowe bukiety, które oczarują gości bez względu na przedział wiekowy.dziecko dmucha balona
  • Talerzyki i kubki urodzinowe – oczywiste jest, że na każdym przyjęciu potrzebne są naczynia. Właśnie z tego powodu warto wykorzystać je również jako element dekoracyjny. Skoro i tak musicie je mieć, niech pomogą w kreowaniu odpowiedniej atmosfery. Do wypełnienia tego zadania świetnie nadają się papierowe lub plastikowe naczynia. Odpowiednio wybrane będą pasowały do organizowanego przyjęcia, stając się kolejną częścią dekoracyjnej układanki. Mogą one przedstawiać bohaterów bajki, którą wykorzystujecie jako motyw przewodni. Mogą też być dopasowane do przyjęcia pod kątem kolorystyki. Wybór dowolny, najważniejsze po prostu, by wybrać cokolwiek, co będzie w jakiś sposób suplementacją waszych pozostałych ozdób.
  • Banery – ozdoby idealnie nadające się do rozwieszenia na wejściu czy też dookoła przyjęcia. Pomogą w powitaniu gości pojawiających się na imprezie, już od wejścia prezentując im motyw przewodni zabawy. Poza tym kapitalnie przystroją ściany. Mogą posłużyć do przygotowania fantastycznego tła do urodzinowych zdjęć. Wystarczy zawiesić kilka banerów, jeden pod drugim i ścianka do pozowania gotowa. Banery są bardzo popularne. Dzięki temu występują w różnorodnych wzorach. Można nawet zdobyć je w formie personalizowanej, a więc z imieniem małego solenizanta lub solenizantki. Oryginalna ozdoba, która na pewno spodoba się waszemu dziecku! Gdzie można znaleźć takie cudeńka? Strona congee.pl, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór ozdób, sprzedaje między innymi personalizowane dekoracje urodzinowe, w tym banery. Warto to sprawdzić, ponieważ efekt takiej dekoracji jest piorunujący.
  • Piniaty na urodziny – czym jest piniata? Piniata jest to zarówno fantastyczna ozdoba, jak i kapitalna atrakcja urodzinowa. Może ona mieć różne kształty. Może być jednorożcem, zwierzątkiem, misiem lub czymkolwiek innym. Jej różnorodność pozwala na wybranie tej, która najbardziej pasuje do organizowanego przyjęcia. Między innymi to czyni ją ozdobą idealną. Wystarczy zawiesić ją w jakimś widocznym miejscu, by zdobiła nasze perfekcyjne przyjęcie dla ukochanej pociechy. Ważne jednak, by pamiętać, że przed zawieszeniem jej piniata na urodziny musi zostać wypełniona słodyczami. Jest to bardzo istotne, jeśli ma ona spełnić swoje drugie zadanie, a więc bycie również atrakcją. Dlaczego? Proste. Wraz z upływem czasu wreszcie nadejdzie moment, na który z pewnością wszyscy goście będą czekać niecierpliwie. Mianowicie, uczestnicy zabawy będą musieli zniszczyć piniatę, tym samym uwalniając uwięzione w niej łakocie! Uwierzcie, jest to ulubiony moment młodych imprezowiczów.
  • Dekoracje na tort – następnym elementem, o którym należy pamiętać przygotowując się do przyjęcia urodzinowego, są dekoracje tortu. Tort sam w sobie już stanowi nie lada atrakcje. Można jednak sprawić, że będzie jeszcze ciekawszy. Aby to osiągnąć, można zainwestować w toppery na tort. Są to figurki, które wbija się w ciasto. Można zamówić je w różnych kształtach i kolorach. Odpowiednio wybrane będą pięknie prezentować się na urodzinowym torcie. Innym rozwiązaniem jest zakup dekoracyjnego opłatka, który pozwala na udekorowanie całej powierzchni słodkiego wypieku wybraną grafiką. Może to być obrazek ulubionego superbohatera naszego dziecka. Może to być również zdjęcie naszej pociechy. Jeśli właśnie taki niepowtarzalny tort to coś, co do was przemawia, jednak nie wiemy skąd zdobyć taki spersonalizowany opłatek, na pomoc znów przychodzi strona congee.pl. Opłatki personalizowane znajdują się w stałej ofercie sklepu, a jakość ich wykonania jest naprawdę świetna.
  • Personalizowane dekoracje na urodziny – kategoria ta nie dotyczy specyficznych produktów. Jest jednak na tyle ciekawa i oryginalna, że musiała znaleźć się na tej liście. Personalizowane dekoracje, to tak naprawdę każdy z wymienionych powyżej elementów, przygotowanych według naszego życzenia. Mogą to być zaproszenia. Mogą to być również balony z imieniem solenizanta lub solenizantki, papierowe kubeczki, czy właśnie dekoracje tortu. Personalizowane ozdoby to nie tylko oryginalne dekoracje. To również pokazanie dziecku, że to właśnie jego święto. Jest to z pewnością coś, co każdy szkrab zapamięta na długie lata. Dlatego naprawdę warto zastanowić się nad zakupem tego rodzaju dekoracji. I tutaj znowu, aby ułatwić to zadanie, polecamy przejrzeć sklep congee.pl. Znajduje się tam wszystko, co potrzebne.

I w ten sposób dobrnęliśmy do końca naszej listy. Najtrudniejsze jest zawsze skompletowanie dekoracji. Późniejsze ustawianie ich jest już bułką z masłem. Dlatego mamy nadzieję, że nasza lista pomoże przebrnąć przez tą najcięższą część organizacji przyjęcia urodzinowego pomagając w przygotowaniu niezapomnianej imprezy! W tym wszystkim pomoże Państwu sklep internetowy z dekoracjami na każdą okazję www.congee.pl