niebieskie pudełko

Memory box – czym jest? Do czego służy? Co w nim schować?

Artykuł sponsorowany.

Szybkie dorastanie dzieci jest zwykle dla ich rodziców trudnym do zaakceptowania zjawiskiem. Gdy pociecha zaczyna się coraz bardziej usamodzielniać, jej opiekunowie z nostalgią zaczynają wspominać czasy, gdy w ich domu dopiero co pojawił się słodki noworodek. Okres beztroskiego, wczesnego dzieciństwa własnego potomstwa chyba u każdego budzi wiele pozytywnych emocji. A gdyby istniała możliwość przypomnienia sobie tamtych niezwykłych momentów? Z pomocą przychodzi memory box, który skutecznie zapewni rodzicom i ich dzieciom sentymentalną podróż w przeszłość.

Memory box to nic innego jak pudełko wspomnień, który służy do przechowywania najcenniejszych pamiątek z okresu dzieciństwa. Wystarczy zaopatrzyć się w tego rodzaju skrzynkę i zacząć kompletować różne gadżety i przedmioty, które dla Twojego dziecka były w różnych okresach bardzo ważne. Po co to robić? Powrót po latach do schowanych w boxie pamiątek zapewni Tobie i Twojej rodzinie fantastyczną wyprawę w czasie, pełną sentymentalnych i wzruszających wspomnień.

Charakterystyka pudełka

Memory box powinien być wykonany twardego, sztywnego materiału, aby schowane w nim przedmioty nie uległy żadnym defektom. Rozmiar pudełka może być dowolny. W sklepie LUXNOTE dostępne są modele o wymiarach 37x28x11 cm. Pozwala to przechowywać w nich np. znajdujące się w ofercie firmy pamiętniki dla dzieci lub albumy na zdjęcia. Memroy box warto spersonalizować – opisać imieniem i nazwiskiem dziecka, udekorować pierwszą fotografią itd. Nie będzie wówczas wątpliwości, czyje przedmioty znajdują się wewnątrz skrzyneczki.

Co chować w pudełku wspomnień?

Tak naprawdę wszystko, co było ważne dla Twojego dziecka! Buciki, butelki, smoczki, zabawki, pierwsze książeczki, zdjęcia itd. Memory box ma gromadzić wszystkie przedmioty o dużej wartości sentymentalnej. Dla każdej rodziny będzie to zapewne inny zestaw gadżetów.

Idealny pomysł na prezent!

Pudełko wspomnień można komuś podarować. Rodzice często nie wiedzą, że w taki sposób mogą gromadzić pamiątki rodzinne. Memroy box idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin dziecka, gwiazdki, chrztu, roczka, baby shower itd. To prezent elegancki, oryginalny i co najważniejsze – praktyczny.