nauczycielka na kursie zawodowym tłumaczy materiał uczennicy

Kursy i szkolenia zawodowe – poznaj ofertę Oświata Lingwista

Artykuł sponsorowany.

Wśród najbardziej uznanych firm szkoleniowych na lubelskim rynku znajduje się Oświata Lingwista. Firma od ponad 60. lat szkoli prawdziwych profesjonalistów. Z jej oferty z powodzeniem mogą skorzystać osoby wchodzące na rynek pracy, chcące się przebranżowić oraz te, które pragną poszerzyć zakres swoich kompetencji i zdobyć nowe kwalifikacje. Warto poznać szczegółową ofertę kursów i szkoleń zawodowych Oświata Lingwista, ponieważ każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Renomowana kadra

Za przekazywanie wiedzy kursantom odpowiada renomowana kadra specjalistów, którzy posiadają zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne, ponieważ od lat wykonują określony zawód. Dzięki temu kursanci uczą się od ekspertów i uznanych w całej Polsce specjalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że od jakości i sposobu przekazywania wiedzy wiele zależy. Dlatego nasi wykładowcy posiadają dedykowane przygotowanie w tym zakresie.

Oferta kursów online i stacjonarnych

Kursy i szkolenia zawodowe w Oświata Lingwista dostępne są w formie stacjonarnej oraz online. Oczywiście nie wszystkie kursy zawodowe da się przeprowadzić w formie zdalnej, dlatego wówczas organizowane są stacjonarnie. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty, warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych szkoleń i kursów.

Prowadzimy też zajęcia w trybie hybrydowym. Jest to połączenie, którego system opiera się na zajęciach teoretycznych w trybie online, natomiast praktyczne odbywają się stacjonarnie.

Certyfikowana jednostka szkoleniowa

Oświata Lingwista posiada certyfikaty poświadczające jakość prowadzonej edukacji oraz profesjonalnych kursów i szkoleń zawodowych. Firma jest placówką doskonalenia nauczycieli CKKO oraz posiada niezbędne zaświadczenia o możliwości prowadzenia certyfikowanych szkoleń spawalniczych. Ponadto Oświata Lingwista posiada zatwierdzony program szkoleń i egzaminowania osób na stanowisko operatora obrabiarek sterowanych numerycznych CNC oraz programisty CNC w systemach CAM. Posiadanie tych certyfikatów i akredytacji to potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Stacjonarne kursy techniczne

W ofercie szkoły Oświata Lingwista znajdują się m.in. kwalifikacyjne kursy zawodowe techniczne. Ze względu na swoją specyfikę prowadzone są w formie stacjonarnej. Największym zainteresowaniem wśród kursantów cieszą się:

• kurs spawania,
  • operator frezarki uniwersalnej-konwencjonalnej,
  • kurs operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC,
  • operator tokarki uniwersalnej-konwencjonalnej.

Kursy kończą się profesjonalnym egzaminem. Jego zaliczenie jest jednoczesnym potwierdzeniem nabytych umiejętności oraz poświadczeniem, że kursant ma przygotowanie techniczne i merytoryczne do wykonywania danego zawodu. Dzięki tym kwalifikacjom zawodowym dużo łatwiej wystartować na rynku pracy oraz znaleźć atrakcyjne zatrudnienie. To doskonały wybór także dla osób, które myślą o zmianie miejsca zatrudnienia lub przebranżowieniu się.

Stacjonarne kursy florystyczne

Udostępniamy również profesjonalne kursy florystyczne o zakresie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas kursów zdobędziesz umiejętności w zakresie układania kompozycji kwiatowych oraz kwalifikacje, dzięki którym łatwiej o znalezienie pracy na stanowisku florysty. Zdobyta na kursie wiedza umożliwia również otworzenie własnej działalności gospodarczej.

Kursy online dla wymagających

Obecne realia sprawiają, że coraz większą popularnością cieszą się kursy oferowane w formie online. Przygotowaliśmy dla kursantów dedykowaną propozycję, dzięki czemu można z niej skorzystać z dowolnego miejsca na świecie. To znaczne ułatwienie dla osób, które na co dzień mieszkają poza Lubelszczyzną. Kursy zawodowe online kończą się egzaminem, którego zaliczenie jest jednoczesnym potwierdzeniem nabycia określonych umiejętności i wiedzy opisanej w programie nauczania.

Wśród naszych kursów online znajdują się m.in.:

• animator czasu wolnego;
  • animator czasu wolnego seniorów;
  • język migowy;
  • autodesk inventor;
  • autoCAD 2.0.

Kursy online z zakresu BHP

Jedną z kluczowych kategorii naszych kursów są również szkolenia BHP. W tym zakresie przygotowaliśmy kursy dla: pracodawców kierujących pracownikami, kadry inżynieryjno-technicznej, pracowników służby BHP, pracowników placówek oświatowych, nauczycieli, pracowników na stanowiskach roboczych, a także kurs bezpieczeństwa i ochrony ludności.

W przypadku zainteresowania wybraną ofertą kursową zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.