Nauka języka polskiego
Nauka

Język polski dla obcokrajowców

Artykuł sponsorowany.

Zainteresowanie naszym krajem ze strony obcokrajowców stale rośnie. Polska dla nich to również coraz częściej nie tylko kierunek czysto turystyczny, ale również miejsce docelowe dla nauki, pracy i ułożenia sobie dorosłego życia.

Więcej chętnych do nauki polskiego

Liczba obcokrajowców w Polsce konsekwentnie się zwiększa, co wiąże się również z coraz częstszym wyborem naszego kraju jako docelowego miejsca do życia. Aby jednak móc funkcjonować bez przeszkód, podstawą jest znajomość języka polskiego, który do najłatwiejszych z pewnością nie należy. Z pomocą przychodzi szkoła językowa KLUB DIALOGU z Warszawy, której specjalizacją jest nauka języka polskiego dla obcokrajowców. Zajęcia w KLUBIE DIALOGU stanowią unikalną propozycję dla obcokrajowców chcących nauczyć się języka polskiego. Szkoła oferuje kilkanaście różnych kursów i programów, których długość i organizacja dopasowana jest do praktycznie każdego klienta. KLUB DIALOGU oferuje zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe. Ciekawą opcją są kursy specjalistyczne oferujące zainteresowanym możliwość udziału w profesjonalnym i intensywnym treningu fonetycznym poprawiającym wymowę, a także kurs przygotowujący obcokrajowców do podjęcia studiów w naszym kraju. Oprócz tego KLUB DIALOGU oferuje kursy języka polskiego przygotowujące do egzaminów, użyteczne szczególnie dla osób ubiegających się o polskiego obywatelstwo, a także intensywne kursy wakacyjne, polecane szczególnie studentom.

Niestandardowe podejście do nauki

Umiejętność nauki języka obcego to trudna sztuka, która odpowiednio serwowana potrafi przynosić efekty w dość krótkim czasie. KLUB DIALOGU zatrudnia w swoich szeregach wybitnych specjalistów do nauki języka polskiego, których charakteryzuje nie tylko wysoki profesjonalizm, ale przede wszystkim pasja do wykonywanego zawodu. Autorska metoda nauczania stosowana przez lektorów KLUBU DIALOGU daje znakomite efekty, a uczestnicy kursów w sposób szybki i naturalny pozbywają się oporów przed mówieniem po polsku, przyswajają i zapamiętują partie materiału oraz zaczynają płynnie używać języka polskiego w życiu codziennym. Jeśli język polski dla obcokrajowców w Warszawie to tylko w KLUBIE DIALOGU, szkole która sprawi, że nauka języka polskiego stanie się czystą przyjemnością. Jakby tego było mało szkoła organizuje liczne eventy i spotkania dla swoich studentów, chociażby z okazji Dnia Niepodległości czy walentynek, dzięki którym uczestnicy zyskują znakomite okazje nie tylko do rozwijania swoich umiejętności lingwistycznych, ale poznają również polską kulturę i obyczajowość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.