Duży dmuchany plac zabaw rozłożony na plaży

Jakie modele dmuchanych placów zabaw znajdziemy na rynku?

Trendy w branży eventowej zmieniają się dość dynamicznie, jednak dmuchane atrakcje zdecydowanie nie tracą na popularności. Ta bezpieczna i wyjątkowa forma aktywnej zabawy może mieć miejsce zarówno w plenerze, jak i w sportowych halach czy innych zadaszonych obiektach. Bogata gama form i wzorów dmuchańców zachęca do przebierania w dostępnych motywach i odkrywania coraz to ciekawszych modeli. Prezentujemy kilka form dmuchanych placów zabaw, które szczególnie chętnie wprowadzane są w przestrzeń imprez, sal zabaw czy letnich festynów.

Czym charakteryzują się dmuchane place zabaw?

Dmuchane place zabaw to wyjątkowy, szczególnie efektowny rodzaj dmuchańców. Obiekty te często łączą w sobie kilka rodzajów atrakcji, pozwalając uczestnikom na urozmaicenie wspólnej zabawy. Spędzanie czasu na takich konstrukcjach to frajda na długie godziny! Dmuchane place zabaw pełne są nie tylko funkcjonalnych elementów służących zabawie, lecz takie wyjątkowych dekoracji. Producenci tych atrakcji dbają o to, by prezentowały się one oryginalnie i już z daleka przyciągały wzrok malców.

Te złożone dmuchańce mogą wejść w skład strefy zabaw dla najmłodszych w parkach rozrywki lub na salach zabaw. Dla jeszcze lepszego zaangażowania uczestników warto udostępnić im nie jeden, a kilka modeli dmuchanych atrakcji. W ten sposób pozwolisz młodym gościom samodzielnie wybrać preferowany sposób zabawy i upewnisz się, że w zaaranżowanej przez Ciebie strefie każde dziecko będzie mogło znaleźć coś dla siebie.

Dmuchany plac zabaw z przeszkodami

Dzieci uwielbiają wyzwania. Pokonywanie przeszkód i testowanie swojej sprawności motorycznej to do wielu malców doskonała zabawa, która niesie z sobą także olbrzymie korzyści dla ich rozwoju psychofizycznego. Dmuchane place zabaw z przeszkodami to najczęściej efektowne skakańce, na których powierzchni znajdują się wykonane z tego samego materiału, dmuchane przeszkody — słupki, progi czy łuki. Nietypowa przestrzeń pozwala dzieciom eksperymentować z formami zabaw bez obaw o bolesne upadki — miękkie podłoże zamortyzuje każdy z nich.

Dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią

Dmuchane zjeżdżalnie święcą tryumfy popularności wśród miłośników dmuchańców. Połączenie toru do zjazdów oraz miękkiego podłoża skakańca to idealna kombinacja nawet dla najbardziej wymagających malców. W takiej przestrzeni nie sposób się nudzić. Dodatkowa funkcjonalności i zwiększona powierzchnia atrakcji może pozwolić na ugoszczenie wielu malców jednocześnie, dlatego to doskonały model na większe wydarzenia. Jeszcze wydajniejsze są modele wyposażone w dwa tory zjeżdżalni.

Dmuchany plac zabaw w kształcie góry do skakania

Dmuchane place zabaw wcale nie muszą mieć mnóstwa funkcji, by zapewniać świetną zabawę. Dla rozbawienia towarzystwa z dowolnej grupy wiekowej wystarczy skakaniec o nietypowym kształcie, na przykład w postaci góry. Dzieci mogą próbować wspinać się na nią i wesoło zjeżdżać lub zeskakiwać z jej zboczy — od utraty równowagi na skutek tych akrobacji stale chroni je miękkie i sprężyste podłoże.

Materiał zewnętrzny.