Chłopiec patrzy ma swój pierwszy zegarek
Dom i Rodzina

Jaki zegarek dla chłopca wybrać?

Artykuł partnera.

Zastanawiasz się, jaki wybrać zegarek dla chłopca na komunię czy urodziny? A może chcesz kupić pierwszy zegarek dla chłopca i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Niezależnie od tego czy będzie to prezent dla syna, młodszego brata czy chrześniaka, wybór dobrego zegarka dla chłopca powinien być odpowiednio przemyślany. W końcu to nie tylko modny dodatek, ale i urządzenie, z którego najmłodszy korzystać będzie na co dzień. Jak wybrać zegarek dla chłopca i o czym pamiętać podczas zakupów? Jakie modele są warte uwagi? Sprawdź nasz poradnik!

Pierwszy zegarek dla chłopca – nauka przez zabawę

Dziecko, które poznaje świat, chętnie uczy się nowych rzeczy. Jednak zdobywanie niektórych umiejętności może przychodzić mu z trudem. Pierwszy zegarek dla chłopca powinien być prosty w obsłudze i zachęcać małego odkrywcę do nauki odczytywania czasu.

Jednym z takich modeli jest Perfect Kids. To niezwykle prosty w budowie i działaniu zegarek dla chłopca, który pozwoli na szybką naukę rozpoznawania, jaka jest godzina w danym momencie. Model ten jest przeznaczony już dla najmłodszych dzieci, przez co mogą rozpocząć przyswajanie zasad wcześniej.

Perfect Kids to zegarek dla chłopca ze wskazówkami, który składa się z niebieskiej koperty stylizowanej na głowę żabki oraz silikonowego paska. Całość jest wytrzymała i wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Zegarek dziecięcy

Zegarek dla chłopca na komunię – idealny prezent

Pierwsza Komunia Święta jest dużym wydarzeniem dla każdego dziecka. Nie tylko pod względem duchowym, ale i z racji podarunków, jakie tego dnia otrzymuje. Dobry zegarek dla chłopca to świetny pomysł na prezent dla najmłodszego członka rodziny.

Chłopiec, który przystępuje do pierwszej komunii, zazwyczaj ma już opanowane podstawy odczytywania godzin. Z tej racji można zdecydować się na zakup modelu o bardziej zaawansowanych funkcjach.

Jednym z nich jest zegarek dla chłopca Casio o eleganckiej, a jednocześnie nowoczesnej budowie. Casio G-Shock Original to model dostosowany do największych wymagań młodego użytkownika. Wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej (koperta) oraz wygodnego paska z tworzywa sztucznego. To zegarek dla chłopca elektroniczny, którego nie powstydziłby się niejeden dorosły mężczyzna!

W sercu tego modelu znajduje się m.in. datownik dni miesiąca i tygodnia, czas dobowy, stoper czy wodoszczelność do 20ATM. Dzięki systemowi wstrząsoodpornemu, zegarek jest odporny na przypadkowy upadek czy uderzenia.

Zegarek męski

Zegarek na rękę dla chłopca – praktyczny dodatek

Niezależnie od okazji, czy to komunia lub urodziny, zakup dobrego zegarka dla chłopca powinien być podyktowany wysoką jakością materiałów oraz funkcjonalnością. Jednym z modeli, które warto wziąć przy tym pod uwagę, jest zegarek Lorus Kids. To klasyczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu młodemu użytkownikowi.

Zegarek dla chłopca Lorus wyposażony jest w stoper, alarm, podświetlenie tarczy, czas podwójny, datownik i timer. Posiada wytrzymałą kopertę, wykonaną z tworzywa sztucznego, jak i wygodny, bezpieczny dla skóry, gumowy pasek. Tarcza elektronicznego zegarka dla chłopca wzmocniona została szkiełkiem heksalitowym, dzięki czemu jest odporna na zarysowania.

Zegarek dziecięcy

Dla młodego miłośnika seriali pełnych przygód dobrym zakupem będzie zegarek Timex Stranger Things Atlantis. To model zainspirowany hitem Netflixa, który łączy w sobie nie tylko ciekawy design, ale i wysoką funkcjonalność. Ten dobry zegarek dla chłopca posiada datownik dni tygodnia, alarm, timer, czas dobowy, jak i stoper. Odznacza się wodoszczelnością na poziomie 10ATM.

Zegarek elektroniczny dla chłopca posiada kopertę wykonaną z tworzywa sztucznego oraz gumowy, wygodny w noszeniu pasek. Dodatkowo, tarcza zegarka chroniona jest szkiełkiem heksalitowym.

Zegarek męski