Różnorodne wzornictwo oraz kolorystyka pozwalają dopasować obrusy z gipiury do każdego mebla
Dom i Rodzina

Jak obrusy z gipiury wyróżnią Twój stół w trakcie ważnego obiadu i przyjęcia?

Pięknie przystrojony stół aż zachęca, aby przy nim usiąść i zjeść smaczny posiłek. Koniecznie w gronie najbliższych. Różne okazje, jak święta, rocznice czy uroczystości rodzinne stwarzają możliwości, by wykazać się jako gospodyni. Nim podasz wspaniałe potrawy, warto zadbać o dekorację. Nakrycie będzie się lepiej prezentowało, jeśli osłonisz mebel atrakcyjną serwetą. Szczególnie gdy zdecydujesz się na obrusy z gipiury, łączące w sobie niezwykłe wzornictwo z subtelną elegancją.

Kreatywne nakrycie Twojego stołu zapewnią obrusy z gipiury

Teraz każdy chce, aby jego dom różnił się czymś od pozostałych. Jednak trendy w dekoratorstwie i modny minimalistyczny styl skutecznie ograniczają tę różnorodność. Trzeba się więc ratować w inny sposób, a spoglądanie ku tradycji jest na to doskonałym sposobem. Obrusy z gipiury przede wszystkim przyciągają wzrok, co zawdzięczają niesamowitym wzorom. Jednocześnie w zestawieniu z gładką serwetą w identycznym kolorze stają się subtelniejsze. Taka wysublimowana elegancja podkreśli charakter rodzinnego obiadu, uroczystej kolacji, czy świątecznego poczęstunku.

Obrusy z gipiury odnajdą się na każdym stole

Różnorodne wzornictwo oraz kolorystyka pozwalają dopasować obrusy z gipiury do każdego mebla. Od Ciebie zależy, czy przełamiesz panujący wewnątrz styl, czy też delikatnie do podkreślisz, kładąc kontrastujący lub idealnie dopasowany egzemplarz. Co ważne, wzory odnajdą się na stołach kwadratowych i okrągłych, gdzie tworzą spektakularne, zjawiskowo układające się brzegi. Z kolei na prostokątnym meblu, gdzie lepiej pasować będzie bieżnik, sprawdzą się też małe serwety z gipiurową lamówką. Na dużym stole możesz jednak położyć także sporych rozmiarów obrus w całości z gipiury. Będzie on kontrastował z kolorem mebla, przebijającego przez delikatne otwory we wzorze. Jeśli pod spodem ułożysz gładką serwetę, koniecznie w mniejszym rozmiarze, wzór będzie delikatnie ukryty, jednak wciąż zachowa swoją wyjątkowość.

Obrusy z gipiury idealnie pokryją stół ogrodowy

Przyjęcia w ogrodzie mogą być równie eleganckie, jak te organizowane wewnątrz domu. Zwłaszcza gdy zadbasz o detale i stosowną do okoliczności dekorację. Obrusy z gipiury będą tutaj idealnym rozwiązaniem. Szczególnie wyraźne wzory mienić się będą na tle zielonych traw i kolorowych kwiatów. Delikatny wiatr wprawi wzory w subtelny ruch, dzięki czemu obrus zaprezentuje się wręcz doskonale. Dla odmiany możesz dołożyć do gipiurowej koronki kolorowe serwety, które najlepiej komponują się z nieskazitelną bielą głównego obrusu. Czekają Cię niezapomniane chwile w wyjątkowej aranżacji.