Kobieta siedzi na fotelu u stomatologa
Rozwój

Daj powód do uśmiechu!

Artykuł sponsorowany.

Od lat fascynuje Cię uzębienie, przyzębia, błona śluzowa i jama ustna? Być może przerosły Cię koszty leczenia i chcesz sam poznać tajemnice tej dziedziny życia? Argumentów za tym by zostać asystentką stomatologiczną https://policealna.gowork.eu/kierunki z ortodoncją lub higienistką z implantologią możemy szukać bez liku. Jednak najlepiej przemówi do Ciebie nasza szkoła policealna w Warszawie.

Dlaczego? Po pierwsze nasza szkoła policealna w Warszawie której oferta znajduje się pod adresem https://policealna.gowork.eu jest bezpłatna. Tak, dobrze widzisz. Nie uiścisz żadnej opłaty by móc czerpać wiedzę wybitnych specjalistów, którzy nie tylko pomogą Ci teoretycznie ale także pokażą praktyczną stronę wybranego przez Ciebie zawodu.  Poznasz narzędzia  ortodontyczne, chirurgiczne oraz wiedzę z zakresu stomatologii zachowawczej. Nauczymy Cię również profesjonalnie zarządzać dokumentacją medyczną, a także przygotujemy Cię do współpracy z pacjentem. 

Jak często odbywają się zajęcia?

W zależności od wybranego przez Ciebie trybu nauczania ( dzienny, wieczorowy lub weekendowy) zajęcia będą się odbywały trzy razy w tygodniu lub co weekend. Dlatego nie musisz rezygnować z dotychczasowego dochodu, ani także innych obowiązków. Dopasujesz zajęcia do własnego, dotychczasowego harmonogramu.

Nic nie tracisz – jedynie zyskujesz, wiedzę, praktykę oraz zawód, który jest pożądany zawsze. 

Co zyskuje?

Zdobędziesz ciekawą wiedzę z zakresu środków do utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej. Poznasz specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Dzięki w pełni wyposażonym salom dydaktycznym jeszcze przed ukończeniem kursu będziesz mógł praktykować. Pod czujnym okiem wykładowcy. Masz także szansę zyskać pracę w gabinetach stomatologicznych, klinikach stomatologicznych, placówkach medycznych, przychodniach, szkołach i przedszkolach.

Będziesz mógł także założyć własną działalność gospodarczą w ramach której nawiążesz współpracę z odpowiednimi podmiotami. 

Dodatkowo po ukończeniu nauki w Szkole Policealnej Gowork.eu uzyskasz dyplom, tytuł i wszelkie kwalifikacje do wykonywania zawodu. Przygotujemy Cię zarówno do zdania egzaminu na najwyższą oceną jak i pracy, z nie zawsze łatwymi pacjentami.

Odmień uśmiech setek tysięcy ludzi, daj szansę sobie oraz swoim marzeniom o byciu lekarzem. W chwili obecnej każdy gabinet stomatologiczny ma obowiązek posiadać wykwalifikowaną asystentkę oraz higienistkę. Co daje Ci dodatkowe możliwości oraz motywację. Jest to także zawód, który nieustannie się rozwija, nie będziesz zatem narzekał na rutynę. To istotny aspekt szczególnie gdy wiążesz z tym kierunkiem długie lata pracy.

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna w Warszawie – https://policealna.gowork.eu