Technologia

Czym jest Lot Symulator?

Artykuł partnera.

Lot Symulator to niezwykłe doznanie i duża rozrywka, którą śmiało można nazwać oryginalną. Różni się nieco od typowych rozrywek w tym zakresie i pozwala poczuć takie doznania jak w prawdziwym samolocie. Najlepsze jest to, że nie trzeba mieć żadnych uprawnień aby wziąć do symulatora i jest to całkowicie bezpieczne. Wsiąść może każdy, mali fani lotnictwa, młodzież spragniona wrażeń czy dorośli, którzy pragną podniebnych przeżyć w bezpiecznej atmosferze. Niektóre osoby chcą przekonać się jak to jest być za sterami samolotu, a do tej pory mogli to realizować jedynie w grach, gdzie steruje się samolotem z kabiny pilota.

Niestety gry symulatory lotu są dość trudne i nie gwarantują realnych przeżyć, zbliżonych do tych z kabiny kapitana. Symulatory takich modeli jak Boeing 737 czy Airbus A320 pozwolą przeżyć świetną przygodę i poczuć namiastkę emocji pilota. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do tego, aby znaleźć się w kokpicie wzorowanym na prawdziwym i poznać najważniejszą część samolotu od środka. Niezależnie od motywacji, lot w symulatorze jest na tyle wierny w stosunku do pierwowzoru, że jest to czysta rozrywka. 

Poczuj się jak pilot samolotu

Wrażenia z kabiny pilota często zna się jedynie z filmów i częściowo z pokładu samolotu jako pasażer. Najlepszy sposób na to, aby to zmienić to zabawa w symulatorze samolotu. Rozrywka jest gwarantowana w minimum dwóch trybach, takich jak lot jedynie dla rozrywki lub lot dla tych, którzy chcą wrażeń zbliżonych do prawdziwej podniebnej wycieczki czyli zachowania procedur i realizmu sytuacji. Sceny oglądane do tej pory jedynie w filmach mogą stać się teraz prawdziwe. Kameralna atmosfera w kabinie i pomoc instruktora sprawią, że można w pełni skoncentrować się na mechanizmach i na samej przyjemności latania. Jest to rozrywka poświęcona lotnictwu i dedykowana tym osobom, które chcą w bezpiecznych warunkach poznać warunki z jakimi zmaga się pilot. Tutaj nic nie jest z góry zaplanowane bo przecież każda awaria czy zmiana pogody, warunkuje inną reakcję. Na tym właśnie polega cała magia takiej zabawy w latanie. 

Lot Symulator to świetny prezent

Nie da się ukryć, że taka rozrywka może porwać każdego. Jest to coś innego niż do tej pory i znacznie bardziej ekscytującego niż wyjście do restauracji czy do kina. Prezent na urodziny dla dziecka czy dorosłego lub rozrywka na firmową imprezę, w każdym wydaniu będzie to pełne i pozytywne zaskoczenie dla obdarowanego. Nie ma obawy, że uczestnik będzie się obawiał skorzystać z takiego lotu, bo nie są wymagane żadne umiejętności, a jedynie dobre chęci. Nie trzeba także odbywać żadnego szkolenia, bo instruktor obok jest od tego, aby pomóc w razie potrzeby. Stery są oczywiście w rękach osoby, która zdecydowała się na lot i to ona jest odpowiedzialna za bezpieczne lądowanie. Moc wrażeń i niezapomniane emocje czekają na każdą osobę, która zdecyduje się wzbić w przestworza. Jeśli chce się znaleźć naprawdę oryginalny prezent na specjalną okazję, który będzie całkowitym zaskoczeniem, to warto zdecydować się na symulator lotu w Warszawie