Mężczyzna stosujący szampon na siwe włosy
Dom i Rodzina

Co jest dobre na siwe włosy? Poznaj preparat GR-7 Professional!

Artykuł sponsorowany.

Na rynku napotkamy setki preparatów na siwe włosy. W większości są to kosmetyki, których zadaniem jest pielęgnacja siwych włosów lub ich skuteczne zatuszowanie. Niewiele jest jednak naturalnych produktów, które działają na przyczyny siwienia, a nie na jego skutki. Postanowiliśmy przyjrzeć się dzisiaj GR-7 Professional. Płyn na siwe włosy nie tylko hamuje siwienie włosów, ale także odwraca jego skutki. Jak działa ten preparat, jak go stosować i jakich efektów oczekiwać? Zobaczcie sami!

Siwe włosy, co robić?!

Panika, zrezygnowanie, rozczarowanie, nerwy – to tylko kilka z całej listy emocji, jakie towarzyszą nam, gdy w przeglądając się w lustrze natrafimy na siwy włos. To problem powszechny, zwłaszcza, gdy natrafimy na siwe włosy w młodym wieku. Jak to się dzieje, że jedni siwieją po 20-stce, a inni dopiero po 50-tce? Za wszystko odpowiada melanina, a dokładniej jej malejąca ilość. Naturalnie siwienie włosów postępuje wraz z wiekiem, gdy zawartość melaniny w naszej skórze maleje. To, kiedy i z jaką częstotliwością się to dzieje, to kwestia zapisana w naszych genach.

Siwienie włosów to problem, który rodzi wiele kompleksów i jest raczej negatywnie przyjmowany przez ludzi. Siwe włosy u mężczyzn rodzą najwięcej dyskusji – przez wiele kobiet, lekki „szron” na skroni dodaje męskości i jest nawet pociągający. Jednak dla mężczyzn po 35 roku życia siwe włosy to raczej znak przemijającego czasu i swoiste piętno, które starają się zatuszować. Koloryzacja jest dla wielu z nich wstydliwa. Nie zostaje zatem zbyt wiele alternatyw… aż do teraz!

Fot. Efekty stosowania GR-7 na siwe włosy

W przypadku płci pięknej problem wydaje się mniej skomplikowany, gdyż na horyzoncie zawsze jest koloryzacja. Siwe włosy u kobiet można w pewien sposób zatuszować, z czego panie chętnie korzystają, przy okazji zmieniając swój image. W mass mediach promuje się ostatnio siwe włosy jako coś oryginalnego i ciekawego, niektóre ikony stylu z własnej woli farbują swoje włosy na gołębi kolor. Jeśli jednak siwe włosy to poważny problem, a koloryzacja wam nie odpowiada, polecamy spróbować czegoś bardziej skutecznego! Zwalcz siwe włosy z GR-7.eu!

GR-7 Professional – jak pozbyć się siwych włosów w naturalny sposób?

Preparat na siwe włosy polskiej produkcji to innowacyjny i bardzo skuteczny produkt, przebadany przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS. Jego działanie skierowane jest na skórę głowy, a nie na włosy, jak w przypadku większości kosmetyków. Naturalna formuła, oparta na ziołach polnych, efektywnie odżywia skórę, powodując, że melanina na nowo zostaje syntetyzowana. Pigmentacja powraca, a dotąd siwe włosy odzyskują powoli swój naturalny kolor. Płyn na siwe włosy nie zawiera pigmentów koloryzujących i w żaden sposób nie oddziałuje na powierzchnię włosa – odwracanie siwienia ma swoją genezę wewnątrz skóry głowy.

GR-7 Professional pozwala na odwrócenie efektów siwienia w około miesiąc. Kuracja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy to tzw. przywracanie. W tym czasie siwe włosy zmieniają kolor na płowo złoty i sukcesywnie przybierają swoją naturalną barwę. Preparat na siwe włosy nakłada się raz lub dwa razy na dobę, początkowo unikając mycia i suszenia włosów. Efekty widać już po około tygodniu, przywracanie kończy się mniej więcej po 28-30 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Fot: GR-7.eui – idealny na siwe włosy

Następny etap to podtrzymanie. Gdy siwienie włosów zostaje zahamowane i cofnięte, a efekt jest dla nas zadowalający, naszym zadaniem jest utrzymanie wysokiego poziomu melaniny, a przez to pigmentacji włosów. Etap ten nosi nazwę potrzymania. Płyn na siwe włosy nakłada się wówczas zaledwie raz w tygodniu, najlepiej na noc.

Przetestuj GR-7 Professional i przekonaj się, jak poradzić sobie z siwymi włosami bez niszczenia włosów nieustanną koloryzacją. Preparat na siwe włosy dostępny jest w Internecie, możecie pytać o niego także w dobrze wyposażonych salonach fryzjerskich i gabinetach trychologicznych.