Zamontowany brodzik łazienkowy w jasnej łazience
Dom i Rodzina

Brodziki łazienkowe inspirowane naturą i ciepłym, plażowym piaskiem

Artykuł sponsorowany.

Brodziki łazienkowe z kolekcji Pyros sprawiają, że łazienka jest bardziej przestronna – można je montować na równi z podłogą i tworzyć eleganckie, otwarte wnętrza. Materiały wysokiej jakości wykorzystane do ich produkcji pozwalają poczuć się domownikom komfortowo i bezpiecznie. Warto również wspomnieć, iż w ofercie Roca dostępne są prostokątne brodziki w szerokiej gamie rozmiarów, materiałów, stylów i wykończeń gwarantujące niepowtarzalny, naturalny styl Twojej wymarzonej łazienki.

Brodziki z kolekcji Pyros posiadające ukryty odpływ i ponadczasowy design w szerokiej gamie kolorystycznej – ciepło, natura i elegancja w pełnej okazałości od producenta Roca

Wyjątkową cechą brodzików z kolekcji Pyros jest ukryty odpływ za sprawą zastosowania osłony w kolorze brodzika, którego nawet nie widać podczas prysznica. Pod uwagę warto wziąć także ponadczasowy design, wyróżniający brodziki prysznicowe z kolekcji Pyros niepowtarzalną strukturą. Brodziki występują w siedmiu kolorach:

  • perłowym,
  • onyks,
  • beżowym,
  • cafe,
  • białym,
  • szarym łupek,
  • czarnym.

Producent Roca wykorzystuje w swoich brodzikach innowacyjny i bardzo praktyczny kompozyt STONEX®. Pozwala on produkować wyroby o niespotykanym dotąd wzornictwie (mamy na myśli przyjemną w dotyku strukturę), odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz antypoślizgowej teksturze, która okazuje się bardzo higieniczna za sprawą niskiej porowatości.

Niestandardowa oferta brodzików łazienkowych Pyros wpływających na komfort kąpieli oraz naturalny wygląd Twojej łazienki

Brodziki wykonane z materiału STONEX® wyróżniają się subtelnym designem oraz elegancją, dzięki częściowo ukrytemu odpływowi. Mogą być także docinane zgodnie z potrzebą użytkownika, co daje dużą elastyczność jeśli chodzi o ich montaż w małych łazienkach. Brodziki te dedykujemy osobom ceniącym sobie naturalne piękno połączone z ciepłym, plażowym piaskiem.

Warte zapamiętania

Brodziki prysznicowe z kolekcji Pyros są łatwe w utrzymaniu czystości ze względu na syfon o prostej budowie – wystarczy zdjąć osłonę i wyjąć sitka. Delikatna zabudowa odpływu nie wpływa na jego funkcjonalność czy komfort kąpieli.

Brodzik łazienkowy

Producent oferuje brodziki kompozytowe STONEX® ze zintegrowanymi odpływami liniowymi idealne do tworzenia przestronnych stref kąpielowych. Warto również wspomnieć, iż brodziki łazienkowe Pyros występują w kilku praktycznych wariantach. Klienci mogą nabyć między innymi rozwiązania kompozytowe STONEX® mające bardzo stylowy i ultracienki design z teksturą prezentującą najwyższy poziom antypoślizgowości.