drewniane biurko na którym stoi laptop z kalendarzem i kubkiem
Rozwój

Planer 2021 – czas zaplanować kolejny rok

Nowy rok to nowe plany, postanowienia i cele. Dla wszystkich, którzy wierzą, że cel zapisany to cel zrealizowany, nadchodzi czas wyboru planera na rok 2021. Dowiedz się, jak wybrać planer, który pomoże zorganizować życie i pracę w 2021 roku, niezależnie od tego, czym się zajmujesz.

Planer 2021 – zacznij od niedoprecyzownaych planów

Nie da się zaplanować całego roku z dokładnością do każdego dnia, ale można bez większych problemów z góry nakreślić jego przebieg? Planujesz remont, wakacje lub generalne porządki w domu lub ogrodzie? A może jesteś na studiach i wiesz, że przełom czerwca i lipca to czas sesji egzaminacyjnej? Sięgnij po planer 2021 Make It Easy z miesięcznym i tygodniowym podziałem roku. Właśnie ten rodzaj organizera pozwoli Ci wstępnie zaplanować większe przedsięwzięcia osobiste lub zawodowe, których jednak nie da się od razu rozpisać według dokładnego, dziennego planu.

Zaplanuj swój każdy dzień

Masz tak napięty grafik, że bez planera może zdarzyć Ci się zapomnieć o pewnych obowiązkach? W takim razie w 2021 roku niezbędny okaże się dla Ciebie planer dzienny w formie książkowej. Dokładna rozpiska każdego dnia pomoże Ci na bieżąco notować obowiązki zawodowe, spotkania z przyjaciółmi czy wolny czas. Takie rozwiązanie sprawi, że wykorzystasz każdą chwilę w możliwie najbardziej efektywny sposób, a jednocześnie nic nie umknie Twojej uwadze. Organizer dzienny powinien zawierać też specjalne rubryki lub karty, które są przeznaczone na rzeczy szczególnie dla Ciebie ważne. Taki planer znajdziesz w sklepie Make It Easy, którego organizery posiadają m.in.:

• rubryki do prowadzenia swoich lub firmowych finansów;
  • karty aktywności fizycznej, dzięki którym znajdziesz czas na trening i zachowasz dobrą kondycję;
  • miejsce na zapisanie planów urlopowych, by móc zregenerować się i dalej realizować swoje plany.

Co więcej, drobną, choć cenną rzeczą są w plenerach karty dobrych nawyków, które pomagają wypracować sobie skuteczne metody realizacji celów i zadań. Pamiętaj, że nie ma lepszego motywatora niż kurcząca się lista punktów do wykonania, dlatego warto skorzystać z podpowiedzi, które ułatwią codzienne życie.

Zwróć uwagę na jakość wykonania

Pamiętaj o tym, że planer 2021 będzie Ci towarzyszył przez cały rok, w dodatku w różnych miejscach – w szkole, na uczelni, w pracy, na spotkaniach, w podróży. Dobrze by było, gdyby przez ten nie tylko się nie rozleciał, ale również zachował estetyczny wygląd, co może dużo o Tobie mówić, np. na spotkaniu biznesowym.

Planer, który Cię reprezentuje

Oprócz solidnej jakości wykonania ważny jest też design Twojego planera. Wybierz taką okładkę, która najlepiej będzie oddawać Twój styl życia – w biznesie z pewnością najlepiej sprawdzą się organizery z okładkami ze skóry lub materiału w stonowanych, ciemnych kolorach. Z kolei kreatywna studentka z pewnością sięgnie po bardziej kolorowy model. Jednym zdaniem – Twój planer musi być po prostu częścią Ciebie.